Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokat senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat senki nem szereti? :/

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond(nem vagyok egoista csak a visszajelzések alapján érzem így). Addig pozitív visszajelzéseket kapok míg meg nem ismernek. Nagyszájú és beszédes lány vagyok. A nagyszájú alatt azt kell érteni hogy ha valaki beszól simán visszaszólok és nem kell a srácok védelme(ez gáz? :S). A beszédes meg azt hogy nem szeretek a csendet. Képes vagyok bármiről beszélgetni. Nem tudom ez miért baj, de ilyenkor a srácok vissza riadnak. Nem fojtom meg őket e beszédemmel, mert mindenki szóhoz hagyok jutni csak éppen ha valaki velem van akkor a csend nem létezik. Próbáltam változni, de nem megy. Nem vagyok kisr*banc mint a velem egykorúak többnyire. Nincs latexnacim meg francia bugyi kinézetű rövidnadrágom. Nem szeretem a szoknyákat és magas sarkukat sem. inkább tömeglány vagyok : egyszerű póló, csőnaci, pulcsi, tornacipő (télen bokacsizma, nyáron papucs). kiegészítőnek vastag öv, ezüst nyaklánc és a kabala karkötőm. szóval nem hiszem hogy a külsőm miatt riadnának vissza.


Tudom ilyenkor még a tanulás az első meg minden és hogy fiatal vagyok, de néha tényleg szeretethiányom van (és nem, ezt anyuka és tesó meg barátnő nem tudja elmulasztani). :/


Válaszokat előre is köszi.

15/L


2010. nov. 21. 16:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
neten nem szoktam ismerkedni. :/ ne haragudj :D
2010. nov. 21. 16:40
 12/25 anonim ***** válasza:

De. Az ilyen lányokat egy csomóan szeretik!

Veled legalább lehetne beszélgetni.

Tök jó!

2010. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem túl sokat pofázol.
2010. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Azt hiszem, az ilyen lányokat hívják EMO-nak, menj ki a főtérre, csövezz az ottani alfahímekkel, tuti lesz pár, amelyik elvisz egy körre
2010. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

a hajam szőke és nem lóg a szemembe.

vidám csaj vagyok és nem szoktam vagdosni az ereimet.

ezek után szerintem kijelenthetem hogy NEM vagyok emo ^^

2010. nov. 21. 16:45
 16/25 anonim válasza:
58%
irigyellek, hogy sokat tudsz beszélni akármiről, nekem nem megy:( 17/L
2010. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egészen normális vagy, egy ilyen elb@szott világhoz. Semmi gond veled, igazán találhatsz valakit, aki szeret. De nem kell mindenről beszélni. Néha hasznos az is, ha jó hallgatóság vagy.
2010. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha egy lány egyszerűen öltözködik. Semmi cicoma.
2010. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, amíg nem ismernek, általában csak pilláznak, hogy mi van, meg tartanak tőlem, miután jobban megismertek a nagy átlag azt mondja, hogy milyen jó, hogy ilyen vagyok. Tegnap egy kedves barátom (fiú) azt mondta, hogy látja rajtam, hogy én tudok gondolkodni, és ő érti is az én logikám, ami még mindig meglepő a számára, mert nem sok ilyen lánnyal találkozott eddig.... 21/L
2010. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Senki nem szereti az ilyen lányokat.

(nem olvastam el)

2010. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!