Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen típusú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen típusú lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Mit tartotok a legfontosabbnak egy lányban? Mi az amit nem szerettek? Külső és belső tulajdonságokhoz való viszonyulásotok egyformán érdekelne :)

Mennyire fontos, hogy csinos legyen? Mennyire számít a haj/szem színe, a frizura, az öltözködés, a humor, az ész stb.?


2010. nov. 21. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl nagyon fontos hogy legyen humorérzéke mer én egy folytában poénkodok és a komplikáltabb vicceket is értse!!

A külsőnél én például mindig megnézem a nyakát...nem tudom mért:DSzeretem ha szép sima ha bőre és nincs rajta pattanás!Szépségre kinek mi jön be;)Hajszín:Én bolondulok a szőkésbarnákért és a gesztenyebarnákért és főleg a zöld szeműeket szeretem!A jelleme:ne legyen olyan hogy mindig vele keljen lenni(ezek idegesítenek)És legyen bizonyos mértékben független tőlem!Aztán jó ha inteligens és van saját véleménye nem mindig azt mondja mint a barátai!Szóval kb ennyi!:DRemélem segítettem!

14/F

2010. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindenkinek más igényei vannak, ezért a külsőbe nem mennék bele, mivel felesleges. Viszont egy férfi sem bírja ki a nyávogást és a hisztit. És az ész sem árt.
2010. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan nő érdekel akinek nem esik ki a kapa a szájából ,ha megszólal.Előny ha művelt,értelmes, inteligens.Ha a külsejét nézném,akkor csak annyi hogy ne legyen kövér és minmdenképpen ápolt legyen,de ne egy plázacica jellegü kétvödör festékkel cicomázott kirakatbaba.
2010. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
43%
Nekem a legfontosabb a kinezete! Foleg a popsija,es hogy legyen tangaja...:))) A szeme inkabb sotetebb,a haja sima, ck barna ne,az tul atlagos de tarka se! Feszes tapados naciban!
2010. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem pl. nem jönnek be az olyanok, akik hülye és értelmetlen kérdéseket tesznek fel anonim fórumokon.
2010. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Mekkora arc van itt valakinek szintén név nélkül...


____________________________________________________

Nekem az első az ész és a humor. Fontos, hogy független, egyedi személyisége legyen. A 0-24 nem az én stílusom. Utána csak annyi, hogy nézzen ki tűrhetően. A kicsit teltebb lányokat szeretem ugyan, de ha valaki annyira vonz a belső tulajdonságaival, akkor az se zavar ha gebe:)

2010. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg 21:33-nak az igencsak építő jellegű (és szintén anomním) nagypofájú hozzászólását.
2010. nov. 22. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

volt már pár ilyen kérdés...


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=145&kere..


mondjuk ezek közt, és ott több válasz érkezett.érdemes előbb mindig rákeresni

2011. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nálam a külsőség annyit számít, hogy legyen inkább karcsúbb, mint hogy teltebb, és persze alacsonyabb nálam.

Viszont nem jönnek be a magas vékony lányok. Minden más (hajszín, szem színe, stb)nem számít, a lényeg hogy tetsszen nekem. Legyen barátságos a tekintette, az nagyon taszító nálam, ha valakiről sugárzik az önelégültség.


Nálam a külső megfog, a belső megtart.


Ja és feltétlen fontos, hogy lehessen vele és a környezetében viccelődni, és ne kelljen állandóan hozzá igazodni.


21/f

2011. jan. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos a legfontosabb egy nőben az összkép.A külső igen is számít én nem arra gondolok hogy minden nőben más a szép mindig más az ami megfog vagy a szeme vagy az arca vagy a teste domborulatai(legyen vékony vagy nagyobb)legyen inteligenciája , humora...ha kell tudjak vele menni diszkóba vagy akár egy estélyre...mármint tudjon öltözködni olykor nőiesen olykor ku..ásan...Legyen a nő hűséges és kitartó ha próbára tesszük.Legyen életcélja.Szeressen élni, szeressen utazni,szeressen természetben lenni,szeressen főzni XD,szeressen örömet okozni,szeressen szeretni.

nekem amúgy konkrétabban ami megbolondít az a világos szem , vörös hosszú haj,és magas karcsú(ezek általában nem szelidebek) XD de bolondított már el az ellentéte is:)

Amúgy tudná valaki hogy hol találok ilyen nőt??????????????????????????????????????????????????????????????????

25f

2011. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!