Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iskolai nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolai nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Mióta van ilyen?Egyáltalán létezik ilyen dolog? És miért teszik kötelezővé? Teljesen megalázó mindenkinek..

16évesek vagyunk.


2010. nov. 23. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

74%-os!


Azért nőgyógyászaton sem más osztálytárs előtt nézik a puncid.Az nem tartozik másra.Szerintem senki sem akarja a punciját mások előtt vizsgáltatni.


Igen kérdező erre nem kötelezhetnek.Majd ide másolok a következőbe egy linket,első oldalon vagy a lénye.Ott tedd fel a kérdésed és majd a csaj válaszol ,aki a topikot indította rá neked.De nem kell megtenned ha nem akarod.Írass nyilatkozoatott arról anyukáddal,hogy nem járul hozzá.Nem kényszeríthetnek rá.

2010. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8127..


Na itt mindenre tudsz választ kapni,a kérdést indítotól.Csak fogalmazd meg érhetően.

2010. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Ti ezt komolya írjátok? Szerintetek az orvos az a ti nemszervetekre kiváncsi? Neki sem jó! A ti érdeketekben van. Gondolkozzatok már!
2010. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A nem kötelező azt jelenti,hogy ha nem akarod nem kell engednen,nem kell részvenned rajta a te esetedbe.Most mennem kell.De ha nem akarod nem kell hagynod.Ha nagyon jó a viszonyod az orvosoddal akár ő is megvizsgálhat,persze csak ha te akarod.
2010. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

71%-os!


Figyelj ezt csak akkor szabad csinálni,ha azt a diák is akarja,ha beleegyezik,sok iskolában ugyanis nincs meg még a kellő diszkréció sem.Te sem vizsgáltatnád magad más előtt,vagy akárkivel mert doktor,gondolom meg van kihez mész el.


Szerintem te is magad döntötted el,hogy kihez szerenél elmenni nőgyógyászhoz és mikor,nekem sem jó akárki és hát egy iskolaorvos nem éppen nőgyógyász.Azzal hogy megnézi a külső nemiszervet még nem kap tiszta képet,ez nem elég arra hogy egészségről teljes képet kapjon.


Meg ha most negatív élmény lesz nekik,akaratuk ellenére történik akkor lehet később sem fog járni.Senkit nem lehet ilyesmire kényszeríteni.


Erre nem jó az az érv,hogy az ő érdekük,a kényszer az nem az.Nekem is fontos az orvos személye,de nem tetszene ha kijelentenék most kell menned,majd ha én úgy látom.Ezt a szülőnek és a gyereknek kell elrendeznie,ha úgy érzik itt az idő,ez nem az iskolára kellene hogy tartozon.

2010. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

71%-os!


De itt senki sem azt írta,hogy azt hiszik arra kíváncsi a doki.Szóval valamit féreértettél.Én sem az iskolaorvosmmal végeztettem el az első vizsgálatom és önszántamból,ez itt a kulcsszó.Én akartam menni rá.

2010. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne izzguljatok nem kell megmutatni,megvizsgáltatni magatokat,ha nem akarjátok,de beszéljetek azért otthon is erről,mert nem sokára aktuális lesz a téma.Elég kevés helyen van ilyen vizsgálat,és csak nem rég óta.És nem kötelező,ahogy más vizsgálat sem,persze azért az alapvizsgálatokat jó ha elvégzi az ember.De valójában bármilyen vizsgálatot a saját orvosoddal is elvégeztethetsz,szabadon választhatsz orvost.
2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Semmi sem kötelező, csak a halál."

Lehet, hogy kicsit morbid voltam, de ez ide is érvényes. Ha nem akarod, nem tudnak vele mit csinálni.

2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Auswitzban, vagy a Gulág táboraiban volt kötelező...

amelyik tanárnő, vagy Ofő balhézik, hogy kötelező, mondjátok neki, hogy vetkőzzön ő le először az osztály elött, feküdjön fel a vizsgáló asztalra, tegye szét lazán a lábait és a dokibácsi vizsgálgassa meg...

és utána kérdezzétek meg a véleményét..

2011. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező a részvétel és fiúk is egyre többet panaszkodtak a pénisz vizsgálatok miatt.
2011. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!