Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy az életem minden egyes napja egy kín szenvedés, amit végig kell kényszerből csinálni? És persze minden egyes cselekedet nehéz.

Figyelt kérdés

Mindig az alvást várom, hogy vége legyen már egy napnak, de soha nem éreztem, hogy most mennyire jó élni,hogy következik a holnap. Úgy érzem nem vagyok elég határozott, hogy gyorsan és jó döntést hozzak. Mindig késlekedek.


Emellett eddig csak szerelmi csalódás ért engem. Mindig olyat választok akinek nemm kellek, így már nem is hajtok ezen a téren.

18/F


2010. nov. 24. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna, csak 2 évvel fiatalabb vagyok
2010. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
aha. depis vagy, siránkozol. és mi a kérdés?!
2010. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok depis, de mind1
2010. nov. 24. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. :D Az első lépés a tagadás. :D
2010. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ezek a csalódások hatnak ki a napjaidra... Biztos vágysz valakire, akivel jól érezheted magad, és vágysz rá, hogy szeressen téged.

Javaslom ne keresd őt kényszeresen, mert a kisugárzásod nem lesz megfelelő, ha rossz kedved van, és panaszkodsz... Próbálj a céljaidra koncentrálni, és eljön az a valaki!

2010. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóak a problémáim . Tetőzve gyerekkori dolgokkal. Pszihológushoz járok, mivel ezeknek a rossz érzéseknek "fizikai" mellékhatásai is lettek.

Nehéz felkelni és nehéz rávenni magad bármire. Ismerős, és hidd el, ez nem lustaság vagy hanyagság. Hiába mondják azt körülötted. Tegnap jöttem rá,hogy még a párom sem ért meg :(

Pedig benne igazán biztam ...

2010. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tűzzél ki célokat magad elé, amiket el akarsz érni!


Én -bár fiatal vagyok- elég magasról estem le; volt egy kiváló barátnőm, jó állásom, kezdőként magas fizetéssel, remek családi viszonnyal, és pár hónap alatt lekerültem a "földre". Mindennek vége lett; az állásom megszűnt, a barátnőmmel szakítottunk, és az anyámnak is alkohol problémái vannak... Én is az alvást szerettem a legjobban, 14 órákat aludtam, de rá kellett jönnöm, hogy nincs értelme enni magam, újra fel kell állnom, és felkerülnöm még a fölé ahonnan ide kerültem.


Egy kis idő persze kell, mire az ember összegzi magában a dolgokat, hogy miért került ide, levonni a tanulságot, és folytatni a dolgokat.


Rengeteg célom van amit elszeretnék érni, és emellett valamit hozzátenni az emberek létéhez.


Szóval ne pazarold az idődet!

Minden jót!


22F

2010. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!