Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult. Van egy fiú akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult. Van egy fiú akit nemrég megismertem és teljesen beleestem. Csak az a baj, hogy van barátnője. Viszont én úgy érzem, hogy bejövök neki. Szóval mit tehetnék? Hogyan "csavarhatnám" el a fejét? Elfelejteni semmiféle képpen nem tudom:S

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismered h így beleestél? Szoktatok találkozni? Miből gondolod h bejössz neki, ad jeleket? Vmit kicsit bővebben.
2011. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Viccmesélő Troll válasza:
47%
Nem tudom, ezek szerint csak én vagyok ilyen begyöpösödött, hogy a foglalt pasi tabu??
2011. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van barátnője hagyd békén! Neked hogy esne? Nézz más után, ez elég gerinctelen dolog:(

Nekem is van barátom 5hónapja lassan, és baromi sz.arul esne, ha egy csaj ráakaszkodna, nem állnék jót magamért, de itt ne egy piti hajtépésre gondolj. Remélem a srác nője is ilyen, hogy kiáll eléd, és megmondja, hogy takarodj. Az ilyet pl. én nem tudom tolerálni.

2011. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy másfél hónapja ismerem. Szoktunk találkozni és ölelget, puszilgat meg minden. Meg célozgatott is rá, hogyha nem lenne barátnője...szóval anem olyan nagy szerelem ez köztük. Második válaszoló, ezzel én is így voltam de szerintem én most vagyok először szerelmes.:/
2011. máj. 2. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Pffuj... már megint egy önző ember... visszanézhetsz néhány kérdést:/

És? Van nője, ugyanazt mondom, mint az eddigiek, hagyd békén. Hány évesek vagytok? (bnője is)

2011. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha meg ilyeneket csinál meg mond, akkor lehet jobb is lenne ha vége lenne a bnőjével és az kereshetne normálisabbat. Meg miből gondolod h veled majd nem fogja ezt csinálni,ha a mostani bnőjével megcsinál ilyeneket. Sztem ne te legyél az aki belerondít,ha a srác ilyen tapló előbb utóbb úgyis szétmennek. De én a helyedbe menekülnék a sráctól.
2011. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő 19 én 17. Köszönöm a válaszaitokat:)
2011. máj. 2. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nálam nem szokott tabu lenni ha van nője.Felmérem a terepet,ha a csajnál úgy gondolom sokkal jobb vagyok,akkor szabad a pálya.Persze szoktam nézni mennyire mély a kapcs,meg leszűrni dolgokat.
2011. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki akkor valószínű nem komoly a kapcsolat, de előbb tudasd vele, hogy csak akkor lehet köztetek valami ha dobja a csajt.
2011. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!