Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél rokonnal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
van egy unokabátyám aki eszméletlen jó pasi, ha nem lennénk rokonok akkor vele én szívesen , de így nem szabad... vérfertőzés, bár sokkal többen csinálták már mint amennyien be merik vallani :)
2010. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Vér szerintivel nem. Esetleg valami ükükunokatestvérrel, azokat viszont már nem is ismerem, szóval úgyse tudnék róla.
2010. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Undorító perverz vagy! Fúj soha!
2010. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nem tudok egy rokonra lehetséges szexuális partnerként tekinteni, ha ugyanaz a vér folyik az ereinkben.
2010. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nekem nincs fiú rokonom, így nem tudom megállapítani, De a pasim a szemem láttára csókolózott az édes unokatestvérével, és azt mondták, hogy a szexbe is benne lennének, ha tetszenének egymásnak.
2010. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem az volt a kérdés hogy most össze kötnéd e az életedet és családot alapítanál egy rokonnal, mert ilyen esetben persze, hogy vérfertőzés meg satöbbi. De a kérdés szerintem csak arra irányult hogy mittudomén megkívánjátok egymást aztán egy szex és mindenki megy a dolgára.
2010. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Feleseggel, sogornovel, mindegy csak ne az en agamrol legyen :D
2010. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hiszen mindenki valakinek a "rokona".

Amúgy viszont azt hiszem, hogy törvényesen másodunokatestvérrel lehet. Másrészről ez nem okoz semmi betegséget, csak oltári, életreszóló botrányt, amit egy életen át felemlegetnek neked, ha valaha is kiderül.

2010. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a te rokonoddal szexelnék :D
2010. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Vérrokonnal? Nem. De pl az unokatesóm keresztanyjának a fiával, aki elméletileg ilyen formában rokonom, na azt elkapnám, ha nem lenne pasim... :)


Van köze a kérdésednek ehhez a kérdéshez? Ahol anyuci töcsköl apuci öcsikéjével...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!