Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél rokonnal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
persze simán feleségemmel
2010. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Vérrokonnal, soha. F.
2010. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmesélek valamit. Nem mondtam el senkinek, mégis elmondom mindenkinek. :)

Én igen, sexeltem az unokatestvéremmel.

Igazából nagyon távol lakunk egymástól és eddig is csak nagyon ritkán találkoztunk. Akkor éjjel, bulizni mentünk és több pia volt bennünk mint kellett volna és hát mivel mind a kettőnk szingli volt, megkívántuk egymást. Persze gumival védekeztünk.

Másnap úgy viselkedtünk mintha mi sem történt volna, nem beszéltünk a történtekről. Én visszautaztam, és mindenki élte tovább a maga megszokott kis életét.

Igazából én eléggé szenvedtem utána, mert nagyon jó volt vele, de ezt az egészet el kellett felejtenem, mert csak közeli rokonok vagyunk.

2010. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
uh, ez elég durva.. nem ítéllek el de valahogy próbáld megoldani a dolgot, pszichiáter ilyesmivel
2010. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Isten ments.. Nem!
2010. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
NEM
2010. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9%

Mindenki vérrokona földön. A közös ősanyánk ~150 ezer éve élt és közös ősapánk pedig ~50 ezer éve! Ők Mitokondriális Éva és Mitokondriális Ádám. Igaz több mint hatmilliárd ember származik tőlük, ők mégis meg tudták állni (a százezer évből gondolva, ami M. Éva halála és M. Ádám születése között telt el) hogy ne feküdjenek össze. ;)

Volt egy szexi unokanővérem, Hamburgban élt. Na ő tetszet nekem régen. Eszembe is jutott, mint nő! "Közelebbi" rokon nekem durva, de ez az én véleményem.

Amúgy ~5% teszik a magyarországi felmérések, a szülök és gyermekek közti szexet. Igaz a tanulmányok későbbi megjelenéseiben ezt az adatot mindig lefaragják. És gyakran hallgatnak az alul iskolázottság hatása és a romák jelentőségéről a témában. Bár én személyesen még csak budai polgári családról tudtam meg ilyent. Akiről meg tudtam pszichológushoz járt miatta.

Mellesleg Magyarországon (is) nem egy több mint ezerfős település csak kizárólag vérrokonok lakják.

2010. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Elnézést Y-komoszóma Ádám!
2010. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha fegyverrel,vagy kínzás kilátásba helyezésével fenyegetnének akkor igen.Illetve +felelő mennyiségü-minőségű drog(ok) hatására is igen. és amugyis de csak az egyikkel.
2010. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

2010:11:29 13:46


Mi az csak egyikekkel, egyik szülővel? ;)


Vagy egy csak egy rokononma a "sok"/összes közül? ;)

2010. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!