Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma beszélgettem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma beszélgettem a barátnőmmel msn-en lehet, hogy hétvégén ott alszok nála és azt mondta nekem, délután megy venni valamit, ezt most mire érthette?

Figyelt kérdés
Mert semmi névnap szulinap és nem is mondta el h mit akar venni csak anyit h megyek délután venni valamit.
2009. jan. 14. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
egy normális spermicides meg teszi.....márka: durex vagy lifestyle :) De mindenképp védekezzetek heh :P
2009. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát jo arra nem is gondoltam h nem :D azért az durva lenne, na meg az h védekezés nelkül az csak annka jo aki keresi a bajt meg aki természetesen egy megbeszélt várt utódot szeretne :D még mi ehez fiatalok vagyunk:)
2009. jan. 14. 20:43
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy vesz valami revolvert.... kilyukasztja vele az irhádat :DD
2009. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp úgy menjél oda a lányhoz, hogy van nálad óvszer, lehet, hogy kelleni fog, lehet, hogy nem, de ha most nem, majd később. Amikor én még szégyenlős voltam ilyen tekintetben, bementem a TES**-ba, vettem más dolgokat is, meg persze az óvszert (nem a pénztárnál veszed le a polcról, hanem szépen hátul, suttyomban az illatszeres részlegnél). A pénztárnál beálltam a legrandább vén nyanyához akit találtam, beraktam a dobozt egy doboz tej meg egy üdítő közé, stb... Szóval volt para rendesen, de nincs mitől tartani, simán beütik, mintha egy csokit vennél és kész. Hogy milyet vegyél? Hát, te tudod a méretedet, de ha nem extrém nagy, akkor vegyél egy normál méretű Durexet (kékeszöld doboz, 3 db-os, kb. 800.- Ft asszem). Mivel még gondolom nem is próbálkoztál ilyesmivel, otthon érdemes egyet kibontani, felpróbálni, hogy ne akkor legyen gond, amikor már "helyzet van", és fekszik széttárt lábakkal a csaj, csak te szerencsétlenkedsz ott. :) Ja, és ne csak óvszert vegyél, hanem virágot és valami szép ajándékot is, mert lehet, hogy ő is azt vett neked, és ciki, ha nem tudod viszonozni. Ha semmi nem jut eszedbe, egy doboz bonbon bár sablonos, de elfogadható ajándék. Remélem segítettem. :)
2009. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na ma megint beszéltem vele és aztmondta h a szobatársával ment cipőt venni mert amit ő akart azt nem tudott venni, de nem mondta h mit.
2009. jan. 15. 18:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy esetleg segítesz neki megvenni amit szeretett volna. vagy megveszed te, csak mondja meg mi az.
2009. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!