Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akki nekem nagyon testszik mi a francot mondjak neki hogy öszejöjek vele?

Figyelt kérdés
tudom hogy hüjén hangzik amit irtam de most mia fenét mondjak neki
2010. nov. 26. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit kis "hüje" még írni sem tudsz és ez szomorú:S

Hány éves vagy?

2010. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2010. nov. 26. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Tőlem lehetsz 20 éves is, ha 8 évesként viselkedsz...

Barátkozni tudsz?

2010. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Mondjad neki more, hogy "Dikk, jó a csöcsöd, szísz?"
2010. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kezedbe kéne venned a Helyesírási Szótárt, mert így egyetlen értelmes lány sem fog szóba állni veled,

viszont ha a lány is hasonló intelligencia szinttel rendelkezik, mint te akkor nem lesz nehéz meghódítani..

2010. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat picit hulyen jott ez igy ki, de ha tenyleg meg akarod szerezni eloszor csak ismerkedj ossze vele. Beszelj vele amennyit csak tudsz. Aztan terj ra a lenyegre! Ne egybol szolitsd le h ak veled jarni me tul hidegverunek fog hinni. Ido kell hozza deha tennyleg nagyon akatod akkor csaj mindent lepesrol lepesre....
2010. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!