Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejönnél egy olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejönnél egy olyan csajjal / sráccal, aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Tetszik az illető, de te nem dohányzol, és zavar is . Mit tennél?
2010. nov. 26. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én 27éves vagyok pasi..én csak 3éve dohányzom,elötte is jártam már dohányzó csajszikkal és csak akkor zavart a cigi ha épp eszek szerintem megszokás kérdése és járnék dohányzós csajszival:)
2010. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Funktasztikus ***** válasza:
nah ez érdekes kérdés:)
2010. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha minden más téren rendben van és egyezünk,akkor a dohányzás belefér.Még akkor is ha zavar.Elvégre mindenkinek van valamilyen defektje.
2010. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy miért zavar.


A kérdésből itélve még tizenéves lehetsz nem rendelkezel kifejlett önérzettel.


Azért veszélyes számodra egy dohányossal járni mert nagyobb az esélye hogy teis ráfogsz szokni.

Ha valamikor dohányoztál és abbahagytad, kb 100%os eséllyel fogsz visszaesni.


Am attól függ hogy mennyire zavar.

2010. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért zavarna engem mert nem szeretem a cigifüstöt ,meg pl mindenén érződik az a szag, haján , száján stb... hát valahogy engem zavarna.
2010. nov. 26. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Én összejönnék, mert engem egyáltalán nem zavar, de nem tudom mit tehetnél, tereld el a figyelmét a cigiről:D
2010. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 199303 ***** válasza:

én nem dohányzom de a barátom igen:) jol megvagyunk igy is csak meletem ritkábban gyujt rá mert én nem szeretem a füstöt anyira... de etöl fügetlenül öszejötem vele, és nem fogom megkérni rá h szokjon le miattam teljesen a cigiröl:)

17/L

2010. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha teszik a csaj akkor nem zavar hogy cigizik vagy nem.
2010. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem rohadtul zavar szóval nem jönnék össze vele, max akkor ha leszokik
2010. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát most 18 évesen igen de pl 28 évesen már nem
2010. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!