Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem dohányzik, dohányossal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem dohányzik, dohányossal csókolózni finom?

Figyelt kérdés
Nagyon lehet érzeni a cigaretta ízét?
2010. nov. 7. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Finom??:)))) Olyan undorító még mikor segg részeg vagyok is mint a bűn...hogy mondthadsz olyat hogy finom?
2010. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyooon... ááá... fujjj
2010. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rohadt, állott, pállott hamutartószag és keserű, undorító cigarettaíz. Egyszerűen gyomorforgató hatású.

Ha már egy napja nem dohányzott, akkor ugyanez, csak gyengébben.


Ha neked ez bejön...

2010. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem dohányzom, a barátom igen, mégis imádok vele csókolózni, én valahogy sosem veszem észre, hogy büdös, vagy dohány szagú lenne. egyszerűen imádom. Képes vagyok csókolózni vele még cigizés után is, akkor azért kicsit érzem, de nem vészesen.

Szóval, szerintem nem gázos a dolog, régebben mindig azt hittem, hogy a cigisek büdösek és undorítóak, de tévedtem, mondjuk lehetnek kivételek,nem kizásrt! :D : ))

üdv: Lilla

2010. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
olyan mintha belefostak volna a szájába .... undorító a cigi úgy ahogy van..
2010. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2010. nov. 7. 13:29
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem pont, hogy nem jön be, azlrt kérdeztem, hogy milyen...
2010. nov. 7. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szar. Volt már bagós barátom de mivel szerettem, nem csináltam belőle balhét. Bekapott egy rágót és meg volt oldva. Észre sem vettem utána.

Nyílván nem a legkellemesebb dolog, de nem az alapján választ valaki párt, hogy dohányzik-e vagy sem.

2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom,de ha akivel csókolózom cigizik engem pl nem zavar,de ennek szerintem az is az oka,hogy a családomban,baráti körben talán egyedül én nem dohányzom és hozzá szoktam.
2010. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
figyelj nyalj ki a hamutartót....na olyan...
2010. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!