Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti néztek egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti néztek egy fiút pl buszon vonaton bárhol, szoktatok fantáziálni hogy mit csinálnátok vele akkor épp? /A szexben/

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 22:44
 1/6 anonim válasza:
vhogy a sok büdös ázott csöves szaga elrontja az illúziót...
2010. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meglátom egy jó palit, eszembe jut, ugyan milyen lehet vele a sex!
2010. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szűcs Vivike ***** válasza:
Egyszer kétszer előfordult már...:)
2010. nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt hogy elképzeltem egy-két dolgot.....:D

vagy azt, hogy milyen lenne, ha odamennék akkor hozzá és lehúznám a sliccét éés...:D

2010. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék arra hogy miből lehet észrevenni ha egy lány fantáziál rólam... Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a többit is4 Puszi!
2010. nov. 27. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem pl előfordult, hogy a vonaton egy nagyon szép lány az utazás megkezdése után 20 perccel elkezdett elég érdekesen viselekedni. Először csak szemezett, aztán az ajkát nyalogatta, nem viszonoztam a szemezését, aztán elkezdte a lábait szolidan simogatni, nyár volt, szóval szoknyában meg minden..., hát aztán Bicskén leszállt, köszönt egy helót, én meg egy b@lf@sz voltam, hogy nem szedtem fel. na ennyi F/22 (ja ez az utolsó kérdésedre válasz, gondolom így mutatják ki)
2010. nov. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!