Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak ezekre? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ezekre? Már nagyon unom. Olyan megalázó számomra. Mit csináljak és mit tegyek hogy ne jöjjek ki hülyén?

Figyelt kérdés

18évesek vagyunk, lány vagyok és van egy o.társam, aki nagyon nem aza esetem, de bejövök neki...

elmagyaráztam neki hogy nem tetszik meg semmi, szóval elméletileg tudja..de gyakorlatilag nem áll le.

hétfőn utazom el egy hétre az o.társnőmmel és 3tanárommal, sulis kirándulás lesz, németbe megyünk.

és tegnap bementem a terembe és felvolt irva a táblára egy nagy sziv és a nevem...és kb mindenki ezen röhögött.

És kb azt sem tudtam hogyan reagáljak... és a srác kiment és letörölte a táblát. És a többi o.társam hangosan mondta hogy "Hmmm mindjárt kezdődik az 1hét..milesz veled nélküle..." ilyenek mondtak a srácnak.

meg odajöttek hozzám, h én erről mit gonodlok.

mint a dedóba komolyan

de olyan ciki volt,tették rám is a célzásokat hogy ha "elutazol összetöröd a szivét " meg hasonló


2010. nov. 27. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Próbáld meg viccesen felfogni, akkor megunják, mert nem lesz hecc Téged szivatni, ha nem húzod fel magad. pl:

- elutazol összetöröd a szivét

- ajánlom is, szerinted miért megyek el? ha máshogy nem veszi a lapot... vagy ilyesmi. és bár neki rosszul esik, de inkább Te is cikizd őt, meg csatlakozz a többiekhez, és akkor már nem lesz izgi nekik.

2010. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sz*rd már le. Fölös foglalkozni ezekkel. Ne legyen nagyobb problémád ennél.
2010. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Barátilag szereted ? Kerülj hozzá közelebb, ismerd meg jobban, menj el vele szórakozni, sétálgatni, stb. :-) És közben szép lassan megbeszélhetnétek ....
2010. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát előszöri amit az osztálytársaid csinálnak az a nagyon dedós viselkedés...amúgymeg semmi közük hozzá(igaz, hogy nincs is mihez) Szerintem még 1x alaposan beszélgess el azzal a fiúval, hogy haggyon téged békén mert nem a te eseted..meg mondjad, hogy neked más teccik stb.
2010. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben már csak azért sem jó a baráti séta, mert a többiek tuti azzal kezdenék "cikizni" hogy összejöttek, meg szerelmetes párocska..stb. plusz ha a srácnak eddig sem esett le, h álljon le, egy kedves beszéd sem segít. Voltam ilyen cipőben, csak akkor állt le a gyerek, amikor mint ahogy írtam beálltam az osztálytársak mellé a cikizésbe...
2010. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák.....
2010. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!