Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt várja, hogy most én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja, hogy most én is reagáljak valamit? Ha igen, akkor mit írjak?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy srác, teljesen ismeretlen. Rámírt facebookon, hogy nagyon tetszik neki a kisugárzásom és jó képeket csinálok. Mondtam neki, hogy köszönöm szépen, de aztán persze, hogy elment a netem..Most ahogy nézegettem az adatlapját leesett, hogy akarhat valamit. Megkérdeztem egyik közös ismerősünket, hogy van-e csaja meg ilyen kis alap dolgokról is kérdezgettem őt. Mondta, hogy nincs neki, tehát szabad a pálya. Viszont szemet szúrt nekem egy olyan kiírása amiben egy lánynak írt olyan, hogy "Szeretlek talizzunk kérlek". Ez miatt kicsit elbizonytalanodtam, hogy akkor most mi van. De mégis csak rá szeretnék írni valamit mert bejön.

Mit írjak neki?

Mind a ketten 16 évesek vagyunk.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy élőben kell ismerkedni meg stb..


2011. júl. 11. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is írd meg neki hogy múltkor még akartál írni neki,de elment a neted!Ebből kialakulhat egy beszélgetés,aztán csak lesz valami folytatása!:)
2011. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már régóta nincs nője és azért próbálkozik sokaknál,hátha összejön!

Egy próbát midnenképp megér szeirntem!

2011. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!