Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak depressziós napjaid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak depressziós napjaid?

Figyelt kérdés
talán mert hiányzik valaki.. vagy csak nem érted h miért olyanok a emberek amilyenek..
2010. nov. 27. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
minden nap olyan
2010. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A napjaim nagy része olyan

De egyébként kinek nincsenek?

2010. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vannak. Olyankor másokat próbálok megnevettetni, attól nekem is jobb lesz a kedvem.
2010. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nekem is minden nap ilyen: ( csak arra vágyom h valaki szeressen
2010. nov. 27. 18:25
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek. Nem tökéletes az életem de bármilyen sz@r is, királyul érzem magam benne :):)
2010. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán. Van, hogy rosszkedvű vagyok, dehát istenem. Kinek nincs rossz kedve? Aztán elmúlik. Próbálok mindig mindent úgy alakítani, hogy a lehető legkevesebbszer forduljon elő olyan, hogy szomorú legyek, vagy csalódás érjen. Ez nem egyszerű feladat, mert maximalista vagyok.

Az, hogy az emberek olyanok amilyenek, hát én spec. szeretem az embereket, ápolónő vagyok, eléggé emberszerető hivatás :)

2010. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kérdező és ha depressziós vagy akk szeretni fognak?
2010. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
utolsónak mondom, hogy látszik, hogy még nem volt depressziós, max csak kicsit morci.
2010. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

utolsót 18:24-re értettem.


Egyébként nekem is ilyenek, főleg hétköznapok, és azok is maradnak még egy jó ideig :(

2010. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Olyan nincs h depressziós "napok". Ha napokról beszélünk akk az nem depressziós, max. szomorúság. Nem kell túlmagyarázni.
2010. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!