Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna egy kérdésem amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy kérdésem amiben rátok hagyatkoznék szerintetek felvegyem a férfi csőnadrágot vagy tényleg már nagyon égő a fiukon? Mert van nekm de nem nagyon mertem még felvenni irjatok! Pls pls

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

LOL -.-"


Ha meleg vagy semmi gáz, de ha nem akkor se, de az tuti hogy annak fognak nézni...sztem

2010. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nagyon tapadós? mert ha nem akkor sztem ok, de hány éves vagy mert az is számít?
2010. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindíg nagyon ciki volt, de a többiek csak most kezdenek rájönni
2010. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Ne hogy már más véleménye érdekeljen!!!! Ha tetszik vedd fel, mert valakinek ez a stílusa valakinek az.... Vállald fel a stílusodat,persze ha van. ;)
2010. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vállald fel, még ha bu......meleg is vagy.
2010. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a csőnadrágosok vagy b*zik vagy drogosok .. ah ha te egyik se vagy akk ne vegyél fel oat mer am gáz
2010. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan felveheted. Nem gáz. Én is féltem eleinte, de már nem érdekel. Am kb minden 2. fiún van. A többi meg általában elég mamakedvencésen öltözködik. És a lányoknak is bejön állítólag ez a szűk vagy cső gatyesz. Kiemeli a lábizmainkat vagy mi.
2010. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves 22:43-as !

Igen, minden 2. fiún az van, mert vagy b*zik, vagy selyemfiúk, vagy mindkettő! Az meg a másik, aki nem húz föl csőnadrágot (fiú létére, mert nem akar k*csögnek kinézni) az miért mama kedvence? A csőnadrág LÁNYOKNAK (!) volt kitalálva. Az, hogy pár p*csömöccse lánynak akar kinézni, az r*hadtul nem trendi.

Egy kérdés: A heréid hogyazistenbe férnek el egy csőnadrágba? Ja, és akinek van lábizma, az nem csőnadrágba mászkál elvileg. Gyakorlatilag pedig b*zi, aki úgy is fölveszi.

Istenem, miért akar minden kan lányosan öltözködni?

Az ilyeneket esküszöm legszivesebben megrugdosnám palikával- a bakancsommal.

17/L

2010. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2243-as vok. Nahát, te bakancsos lány vagy? Úúú miért akar minden lány fiúsan kinézni
2010. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha már itt tartunk, nem válaszoltál a kérdésemre. Amúgy véleményem szerint a bakancs az nem férfias, elég sok lány hordja, a stílusomhoz tartozik, és jól áll. Én pl. egyetlen egy fiút sem láttam, akinek a csőnadrág jól állt volna. Hmm. érdekes, rám miért nem mondják azt, hogy leszbi vagyok, mert bakancsba járok, ellenben a csőnadrágos fiúkkal akiket leb*ziznak (ami érthető is, mert LÁNYOS).

Jó, a véleményed szerint a bakancs férfias (mellesleg magasról lesz*rom a véleményed :) ) inkább egy lány húzzon föl bakancsot, mint egy fiú lány ruhát.(gondolok itt a rózsaszín pólókra és az egyéb tündibündi cuccokra)

Szerinted MINDEN lány fiúsan akar kinézni? Hol élsz te? Szerintem a legtöbb lány r*bancnak akar kinézni (vagy az is).

2010. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!