Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fura, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura, ha a férfi ekkora?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok. Az első párom 192 cm volt, nem voltunk aránytalanok. Nagyon jó volt mellette, mert biztonságban éreztem magam.


Most belépett valaki az életembe, akit imádot, de fura érzés mellette lenni. Olyan 170 cm magas, és nem érzem magam biztonságban mellette. Teszem fel valaki megtámadna, nem gondolom, hogy megvédene. De ettől függetlenül ő a legszevv, legcsodálatosabb férfi számomra, szeretem.


Csak érdekel, hogy ti mit gondoltok erről? Szerintetek pl hátrány egy férfinak ez a magasság a párválasztásban?


2011. okt. 25. 07:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Én 174 cm vagyok, a barátom meg kb. 171-172. Na erre mit lépsz?:D Mondjuk nem félek mellette, mert tudom, hogy megvédene, bármi van, de nem is nagyon mernének megtámadni, mert olyan gyilkos tekintete van, hogy ihaj.


19L

2011. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

És nem érzed furán magad? Nem lehet felvenni egy magassarkút, így is nagyobb vagy.


De valahol meg szerintem olyan aranyos, hogy egymagasak az ilyen párok, nem?

2011. okt. 25. 07:21
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Általában csak hétvégente vagyunk együtt, így a hét többi napján simán hordhatok magassarkút, és meg is teszem, mert szeretem.:D Amúgy szerencsére nem nézünk ki furán, egymagasnak nézünk ki, engem sem zavar, őt sem, többi ember le van ejtve, hogy mit gondol :D Szeretjük egymást így, és kész.

2011. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg jobb, ha egymagas az ember a párjával, nem kell lábujjhegyre állnia a lánynak..:)
2011. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Hol függ össze a magasság a védelmi értékkel? :)


Önvédelmen láttam egy csávót, aki alig volt 165 cm magas, és gond nélkül kivágta a nála jó két-három fejjel magasabb embert :)


A méret, pláne a testmagasság aztán végképp utolsó téma :)

2011. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, mint írtam imádom őt. Csak olvastam itt egy fórumban hasonló témát és gondoltam megkérdezem mi a véleményetek, ha pont fordítva van, tehát alacsony a férfi.


De zavaró lehet, amikor párt választottok?

2011. okt. 25. 07:44
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Na látod, nekem ilyen gondom nincs. Nálam nem nehéz magasabbnak lenni, piszkálnak is vele állandóan, még párom is :) Én 164 vagyok, ő pedig 175.

Egyébként unokatesóméknál uncsim a magasabb, ő a lány, de nálunk összeillőbb párt nem láttam még (talán mi párommal :P) és van köztük kb 10 centi.

2011. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Piszkálnak, mert 164 cm vagy? Az normál magasság a nőknél. Ne hülyéskedj már!
2011. okt. 25. 08:22
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

A biztonságérzet nem a magasság függvénye,hiszen sok olyan magas srác van akiből én,hát hogy is mondjam,szóval nem nézem ki,hogy képes lenne megvédeni a barátnőjét.

Én 176 vagyok,a barátnőm 180,de én fizikai munkával szerzett nyers erővel rendelkezem ( nem konditermi műizom) és már többször is volt rá példa,hogy testi erővel rendeztem bizonyos dolgokat,például egy beszólást ami a barátnőmnek irányult,azonban ezt nem javaslom senkinek.Szerencsére a barátnőmnek sikerült leszoktatni róla,hogy "verekedős" legyek,és most már elég a tudat,hogy ha akarnám lenyomhatnám.

Szóval ne vágyakozz olyan pasi után aki keresi a bajt,akár azzal is,hogy megvéd,jobb ha kitér a baj elől.

2011. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, és nem is vágyakozom más után, szeretem őt úgy, ahogy van.


Csak megjegyeztem, hogy eleinte fura volt, de már megszoktam. Sőt, imádom, hogy ha hozzábújok, máris megcsókolhatom, mert elérem. :)

2011. okt. 25. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!