Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezte már valaki hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már valaki hogy olyan csúnya, hogy soha nem fogja senki szeretni?

Figyelt kérdés
Én nagyon ezt érzem..:/
2010. nov. 28. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

én is így éreztem régen, de azóta rájöttem, hogy egy ember tuti szeretni fog... ÉN magamat

más meg majd jön ha akar ha nem akkor kapja be

2010. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én spec nem érzem magam csúnyának, na persze hajj de szépnek se mondanám magam. De mivel semmi pozitív visszajelzést nem kapok soha, hajlamos vagyok elhinni, hogy mégiscsak az vagyok...
2010. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor csúnyának érzem magam, úgy érzem nem kellek senkinek akit én szeretnék megismerni. Többször is kaptam már pozitív visszajelzést, mégis úgy érzem nem érdeklem a lányokat.
2010. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem a csúnyaságtól függ, hogy fog-e valaki szeretni vagy sem... -__-
2010. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának érzed magad, akkor tegyél ellene. Kezdj el nőiesebben viselkedni, öltözködni.Próbálj csinosítani magadon. Kapsz 1-2 bókot és megjön az önbizalmad. Fej a fejjel! Ne sajnáld magad, hanem tegyél ellene. Szeretni meg biztos, hogy fog valaki! Ilyesmin ne rágd magad :)
2010. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amikor új suliba kerültem tavaly, akkor megjött az önbizalmam, tényleg szépnek éreztem magam... Aztán jött egy fiú osztálytársam, aki teljesen lerombolt. Játszadozott velem, azt mondta szép vagyok, tetszek neki. Randira hívott. Teljesen ki lehetett venni, hogy udvarolt. Majd később, mikor valaki nyilvánosan megkérdezte, hogy alakul-e valami, akkor teljesen megváltozott. Bunkózott, a szemembe mondta, hogy csúnya vagyok. Hogy nekem sose lesz senkim, én sose fogom elveszteni a szüzességem. Akkor nagyon válságban voltam... Több mint 1 év telt el, de még mindig megalázottnak és olyannak érzem magam, aki soha senkinek nem fog kelleni.
2010. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadod el magad, akkor hogyan várod el, hogy mások elfogadjanak? Fogadd el magad, amilyen vagy, VAGY formáld magad olyanná, amiként már elégedett lennél magaddal. Csúnya a bőröd? Irány a bőrgyógyász, kozmetikus. Ha tested, nem tetszik akkor menj kondizni, sportolj, egyél egészséges kajákat.

A belső is fontos, de az emberek nagy %-ban a külsőről ítélnek. Nem kell bomba pasinak, vagy nőnek lenni, elég ha kicsit igényesebb vagy magaddal szemben.

Sikerülni fog, ha te is akarod, és nem a sarokban ülve sajnáltatod magad.

2010. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzem... és tudom a szokásos te nem fogadod el magad... rizsát. ez van én már beletörődtem. :X
2010. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!