Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külsőre eléggé csúnya férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre eléggé csúnya férfit lehet tartósan szeretni? Akkor nekem miért nem megy már, mikor ezeket (arc, test) észre se vettem eddig?

Figyelt kérdés
Vagy egy idő után (5 hónap ) természetes, hogy látom azt is amit eddig nem tartottam fontosnak? És ez már olyan, hogy már visszataszítónak tartom őt. Pedig belül ugyanaz maradt: csodálatos szerető, intelligens, jó humorú, nagyon kedves, szórakoztató, és egy dugába dőlt exkapcsolatot is feledtetett. Mégis már az is idegesít mikor kedves. Ilyet.. Nyilván bennem van a hiba és őnzőség. Nem lehet ezt valahogy visszafordítani? Vagy rá kell tudni hogy elmúlt a szerelem és mindenki mennyen amerre lát?
2010. dec. 12. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
majd ha nem lesz veled, akkor kerülsz nagy bajba. Addig lehet ócsárolni...
2010. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már így látod, akkor most időben hagyd ott..Majd talál magának egy olyan nőt akinek tetszik így is...

Megpróbálhatod folytatni vele tovább, de nem fog menni...Csak mindkettőtöket kínzod majd...

2010. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem ócsárolom őt, a belső értékek számomra fontosabbak a külsőnél különben nem kezdtem volna vele kapcsolatot. De most ezt érzem magamon, hiába is próbálok mássíkon gondolkodni.
2010. dec. 12. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Hagyd hadd menjen!

Majd talál magának másik nőt és te is találsz magadnak másik férfit...

2010. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor a külső a fontosabb neked. Meg amúgy is, hiszen nőből vagy.
2010. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja h a külső nem számít! Hát pedig igen, mert mikor egy huzamosabb időt együtt vagytok, akkor elkezded a külsejét is nézni. Először lehet a belső tulajdonságok megfognak vagy elvakítanak, de utána jön a kegyetlen valóság, hogy nem is a te eseted bla-bla... Sztem nincs értelme olyan emberrel együtt lenni, akihez nem vonzódsz és szinte már a legjobb barát kategóriába csúszott vissza:) Én is ugyanígy voltam vele, mint te:) Rem segített:)
2010. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 20:45-ös igazából: igazad van. Nem nagyon lehet ezt szabályozni , hiába szeretném másként látni, ez van.
2010. dec. 12. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok megint:) Én tudom, mert én is próbálkoztam meglátni azt amit igazából sose fogok, mert ha nem akkor nem...:( Igazából sose volt bátorságom megmondani neki, hogy emiatt nem kell, de sztem nem is baj, mert ezzel az önbizalmát még jobban összetörtem volna. De a lényeg annyi, hogy kiszálltam a kapcsolatból, bármennyire is fájt neki+nekem. Mert ami nem megy azt nem kell erőltetni:) Rem sikerrel jársz:)
2010. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed jól magad vele, nem kívánod a közelségét, akkor el kell engedni, ez van.
2010. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2010. dec. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!