Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Releváns az a feltételezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Releváns az a feltételezés hogy önkielégítés hiányában előjön belölem a "romantikus"?

Figyelt kérdés

általában minden nap csinálom, már-már napi rutin része. De ha akár csak 1 napot is kihagyok, akkor hirtelen előjön belőlem az hogy nekem barátnő kell, és szerelmes akarok lenni és a hasonló, nem csak feltétlenül szexuális töltetű dolgok, hanem hogy legyen mellettem valaki.


Az igazság az hogy még nem volt semmi komolyabb kapcsolatom, de nem is zavar, csak ilyenkor amikor kimarad 1-1 nap. Tanulás és sport miatt nem is tudnék annyit foglalkozni egy lánnyal mint amennyit megérdemelne.


2010. nov. 28. 17:28
 1/3 A kérdező kommentje:
ami lemaradt : 17/F
2010. nov. 28. 17:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont fordítva gondolnám, hogy ha sokáig nem csinálod és hiányzik, akkor inkább csak szexre vágynál egy lánnyal, mint kapcsolatra. 22/L
2010. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rozika10 ***** válasza:

ha én napokig nem csinálom akkor belőlem az állat jön elő!!!

a sok feszültség miatt

2010. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!