Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a BRAVO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megvenni a BRAVO magazin szexről szóló felvilágosító kiadványát? Mik vannak benne?

Figyelt kérdés

2010. nov. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem elég neked az, amit itt olvashatsz a neten tök ingyen, akkor megéri...
2010. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Itt az oldalon annyi f*szságot irkálnak, hogy az már horribilis néha, ott azért csak szakember írja le a dolgot, szóval én megvenném.
2010. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, azért gondoltam, mert amit a Bravóban írnak az hitelesebb
2010. nov. 28. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg, gondolom azért annyira nem drága valami.
2010. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom a Bravo mennyire hiteles. Az ilyen tinimagazinokban is annyi hülyeséget írnak, mint itt.

Én inkább vmi szexuális felvilágosításról szóló könyvet vennék.

2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és melyik felvilágosító könyvet ajánljátok? :P
2010. nov. 29. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy neten is sok hasznosat találsz, olyat amiket orvosok írtak vagy más emberek ebben a témában, csak jól kell rá keresni
2010. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudtok ilyeneket mondani? Érdekelne

köszi

2012. ápr. 28. 23:41
 9/9 anonim válasza:
Én a Csajok könyvét ajánlom, igaz kicsit drága, de nagyon sok mindent elmesél, tippeket ad, hogy okos döntéseket hozz. és ami a legjobb, hogy mindent leír- méghozzá szórakoztatóan- amit egy tininek tudnia kell, és nem csak a szexről. ;)
2014. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!