Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány százalék az esélye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szombaton együtt voltunk a barátommal... és amikor kivette észrevettük hogy le volt csúszva a gumi.. A barátom azt mondta hogy ő nem érezte hogy akkor is le lett volna csúszva amikor csináltuk...én viszont nagyon félek. Mondtam is neki hogy mivan ha mégis.. azt mondta akkor megtartsuk.. de én még nem akarok gyereket.

Anyumnak félek elmondani...mit tegyek??


2010. nov. 29. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha rohadt gyorsan elmész az orvoshoz és veszel egy esemény utáni tablettát, még nem vagy elkésve. 72 órád van rá összesen. Az óra elindult szombaton.
2010. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pedig elsősorban elkéne otthon mondani a szülőnek,hogy történt egy kis baleset és lehet,hogy teherbe eshettél.

Szerintem CSELEKEDJ időben. De egyébként erre van a 72 órás tabi illetve a 96 órás is. Minden esetre ha nem akarod,hogy gyereked legyen irány vérvétel,diagnózisok és végén abortusz.

2010. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"akkor megtartsuk"


- Amíg így mondod, addig inkább ne...


Egyébként olyan 23,235346%. Persze én is 5%-os hibahatárral számolok.

2010. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pontosabb utánszámolás után nálam is 24 %-ra jött ki nagyjából. Ez a ciklusod előrehaladtából, a gumi fajtájától, valamint a párod spermaszámától is függ, melyeket átlagosnak veszünk, így kijön a 24,34 %.

De irány az orvos, és nem lesz probléma. Ha nem sikerül, "akkor megtartsuk" a keresztelőt.

2010. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Nostro the overlord válasza:

Amatőrök... Én már több mint 10 másodperce foglalkozok ilyen számításokkal nekem 17,325455464% jött ki.

Amúgy meg mint előttem is írták van ilyen gyerekölő tabletta.

2010. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
XDDDD Hát csaje, szerintem szerezzél esemény utánit, vagy ha nincs rá pénzed, akkor megtartsuk a gyereket, aztán jön majd a családi.
2010. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

de van rá pénzem.. de most itthon vagyok.. valahogy elkell mondani anyunak. =/

Holnap a 96 órás az még jó nem???

Szeretném elkerülni hogy anyu megtudja...

2010. nov. 29. 10:29
 8/19 anonim ***** válasza:

72 órás van csak.

Még ma be kell venned, akkor elkerülhető, hogy anyukád tudomást szerezzen róla.

Ha nem mész el dokihoz, akkor meg várhatod a ciklusod végét.

Mindenképpen menj el, minden nőgyógyász, kórház ír fel iyet, kb 3-4-5 ezer forint lehet az ára.

Egy abortusz amellett, hogy gyilkosság, 50 ezer. Melyik éri meg jobban?

2010. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

jajj istenem kik vagytok ti???

itt mindenki hülye???

nem leszel terhes hidd el!!

nem kell megilyedni 1 spricceléstöl.

fogadni mernék akárkivel hogy nem leszel az...

2010. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A barátom is azt mondja hogy tuti nem vagyok az!

De sztem nőgyógyászhoz elmegyek..

2010. nov. 29. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!