Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége miért akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért akar egy meleg fiubarátnőt?

Figyelt kérdés
Lány ismerőseim mondták, hogy örülnének egy b.u.z.i. barátnak, meg hogy tök jó buli. Most mi ez? Ha meg az ember megjátszaná magát és később kiderülne róla hogy nem is az akkor meg persze végig vannak sértődve, hogy ilyen fondorlatos úton kerültek hozzá közelebb.
2010. nov. 29. 15:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
utolsó 3 köszi a korrekt választ :)
2010. nov. 29. 15:18
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm egyszer azt mondta hogy , azért szeretne meleg fiu barátot, mert ha például vásárolni mennének megmondaná neki hogy a ruha amit felpróbál hogy áll rajta.Mert fél hogy a többi lány direkt a rosszabb ruhát ajánlaná, hogy aztán ők maguk vegyék meg azt a ruhadarabot.. okos lány :D

14f

2010. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

és ami még kimaradt belőlük, az az, hogy egy meleg pasi soha nem szeret beléd, ezért ez nem teheti tönkre a barátságotokat.

20/L

2010. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van néhány nagyon jó barátnőm és mind a legjobb barátjának tart. Azt mondják, hogy velem sokkal jobban ki lehet jönni, mint egy lánnyal. Nem igazán tudom, hogy milyenek a lányok egymással. De a lánybarátaim imádnak, mert van ízlésem, mindent meg tudnak beszélni velem, őrzöm a titkaikat, el tudok menni velük vásárolni, stb. Persze meleg barátot tartani most divat, de ez valamilyen szinten szánalmas...

17/F

2010. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert férfiak és mégsem kell attól tartaniuk, hogy majd átveri őket azért, hogy lefeküdjön az adott lánnyal?


Egyébként nekem is van jó pár lány barátom.

Kifejezetten szeretnek velem lenni. Bár valamelyik eléggé átlépi a határokat. Pl. fogdos meg úgy csinál, mint ha járnánk :)

2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ők nem háborodnak fel hirtelen mondjuk fél év barátság után, hogy nem kapnak párkapcsolatot/szexet a társaságukért cserébe.
2013. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is lány barátot:)Lehetne fiukról dumcsizni meg plázába járni stb.. És jó ízlésem van sokak szerint :)
2013. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!