Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok, akik megtehetitek hogy válogattok, ti csak helyes pasiknál kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Már ha kezdeményeztek. :)
2011. szept. 25. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Fogyelj, én tudom, melyik kategóriába tartozom, de ha a kérdéseden egy kicsit logikusan elgondolkozol, ha valaki nagyon szép, és bejön a nagyon jó pasiknak, akkor valszeg velük jön össze, és nem a rondákkal..
2011. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, én NEM tudom...bocsi, elírtam:)
2011. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A külső és a belső nem függenek össze szorosan.
2011. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van ami megállapítható belőle és van ami nem.
2011. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én azzal jövök össze akit szeretek... Ugrálhat utánam akármi pasi ha nem tetszik, ne szeretek bele akkor ez van. Nem fogok vele összejönni csak azért hogy legyen valakim. Pedig lett volna alkalmam nem egyszer. Ezért van az, hogy 17 évesen még sosem volt barátom... Aki nekem tetszett annak sose kellettem :D
2011. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
az utolsónak.. ezért ne válogass,mert wer az ISten...:D
2011. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
E
2011. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet. pedig nem nagyon az elvárásaim... De az érzelmeknek nem lehet parancsolni :D Én nem tudok villámcsapásra beleszeretni valakibe.
2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki számít nagyon szépnek és helyes pasinak? :D Úgy hiszem ez ízlés dolga.
2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, válogatok. Kezdjük ott, hogy amit már előttem valaki, leírt igaz, miszerint egy szép nő el tud csábítani egy szép férfit, és akkor meg minek kéne a csúnya? Másrészről pedig kifinomult a szépérzékem és ezért számomra alap hogy a páromnak vonzó külseje legyen. Persze csak ha azzal rendelkezik, és egyébként egy tuskó akkor nem kellene. És nem, nem kezdeményezek soha. Az a férfiak dolga. Láttam már utcán amikor a lány ment oda a fiúhoz, hát elég ostobán nézett ki a szituáció, és a fiú is elég értetlen képet vágott.
2011. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!