Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Át léptem a barát zónába, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át léptem a barát zónába, van esetleg visszaút?

Figyelt kérdés
Van egy lány(osztálytársam) akibe szerelmes vagyok,és szépen alakultak a dolgok,el mentünk kettesben biliárdozni,meg párszor csak simán beszélgetni órákon keresztül.Egy baleset miatt 1,5hétig nem tudtam suliba menni,és mondta hogy minden dél után fel hozza a házit,csak hogy ne legyen egyedül,jött is mindig meg látogatni és nagyon jól el voltunk.Mindig mondja hogy vigyázzak magamra stb...Tudja hogy jó csajnak tartom meg hogy összejönnék vele,de nem láttam semmi közeledést tőle,ezért nem kezdeményeztem semmi komolyat.Ma eléggé maga alatt volt,beszélgettem vele róla és a végén mondta hogy jó barátja vagyok.Van innen vissza út,vagy ezzel együtt is összejöhet?16/f,ő 16/l
2010. nov. 29. 23:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*ne LEGYEK egyedül
2010. nov. 29. 23:21
 2/19 anonim ***** válasza:

itt nem arra utalt, hogy csak barát vagy


neked kell kezdeményezned!

2010. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Moszuke ***** válasza:

szerintem kevés az infó...

én ennyi infó után nem mondanám azt hogy kockáztasd a barátságod azzal hogy bepróbálkozol...

mert ha megteszed jó eséllyel nem lesz a régi a barátságotok:S

de te tudod:) ha viszont sosem próbálkozol be, bánni fogod:)

bátraké a szerencse vagy-mi:)

2010. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzáteszem,összejött valakivel közben és nem úgy tűnik hogy szét mennek,bár nem szerelmes.
2010. nov. 29. 23:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány úgy dönt, hogy mostantól a barátja vagy, akkor vége a játéknak. Teljesen aszexuális valami leszel a szemében, mintha a testvére lennél, vagy egy lámpa.
2010. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Moszuke:

Csak az a helyzet hogy eddig nem mondtuk egymást barátnak,most mondta először,bár én nem válaszoltam rá csak el tereltem a témát,nem barátkozni akarok.

2010. nov. 29. 23:26
 7/19 Moszuke ***** válasza:

mintha a testvére lennél, vagy egy lámpa.


epic:D

2010. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Moszuke ***** válasza:

hallod, írtad hogy van valakije.. innentől kezdve miről is beszélünk?

egy kapcsolathoz két ember kell.. te tök mind1 mit akarsz... most szépen tedd magad takarékra öcsi ne pattogj amíg foglalt a lány.

ezen info után azt hiszem hogy te a barát zónába kerültél.

onnan nincs visszaút, bocsi.

és ha szerelmet vallasz akkor a barátságnak is lőttek

2010. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezt így én is tudom,takarékon vagyok,ápolom a mostani kapcsolatot amíg nem tudok lépni.Csak az alap kérdés az,hogy van-e olyan vissza út a barátzónából,amivel nem után meg vagy nem leszek közömbös neki?
2010. nov. 29. 23:31
 10/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:25

Szóról-szóra ugyanezt olvastam tegnap is legalább két topic-nál...


Kedves kérdező!

Én általában először barátkozni szoktam és utánna összejönni valakivel. Szal nem 100, hogy csak a barátod akar lenni. Derítsd ki szerintem is, de csak finoman!

2010. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!