Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát zónába kerültem (szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zónába kerültem (szerintem). Vagy nem? (Lent részletek). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval ismerek egy lányt kb 2 hónapja és úgy ismertem meg hogy ő elkezdett velem ismerkedni (szóval ő kezdte az egészet) és még akkor nem tetszett...Mostmár kb 3 hete nagyon oda vagyok érte (ahogy kezdtem megismerni, lassanként egyre jobban bejött), viszont kb ugyanannyi ideje óta (3 hete+) lett pasija. Mondjuk jó barátok lettünk, beszélgetünk, el hülyéskedünk, sétálgatunk, szóval elég jó kis barát kapcsolatunk lett...Szerintem bele kerültem a barát zónába (vagy nem, ezt nem tudom én sem)..A fő kérdésem az hogy hogyan kerültehek ki belőle? Ja és u.i a csaj megtudta hogy tetszik nekem (arrol hogy másképp nézek rá, és még egyik barátnője is mondta neki, ha jól tudom) viszont nem kérdezett ahoz semmi kapcsolatosat, velem továbbra is ugyanúgy bánik. Néha hozzám ér, lágyan fogdos, amikor van rá almalma.

Köszi előre is! És légyszives csak normális válaszokat.


2011. okt. 4. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy lágyan fogdos ? Egyébként lehetséges máshogy néz rád de mivel most van párja ezért ne várd, hogy a nyakadba ugorjon örömében. Valószínű, ha szakítanának akkor ráhajthatnál de így nem.
2011. okt. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt értem hogy pl. néha fogdossa a has izmaim, vagy éppen csípked, v ha fekszek akkor a fejét a hasamra rakja, ilyesmik...

Hát igen, majd kiderül mi lesz amikor szakítanak...De nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, se bele segíteni valamilyen módon, szóval türelmesnek kell lennem :D

Majdnem minden nap hív talizni, vagy valahova beszélgetni...

2011. okt. 4. 03:23
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Mulya vagy-e?

Keféld agyon az egyik barátnőjét,ő elmondja a lánynak,hogy ez egy vadállat dugógép és máris emberszámba fog venni hidd el.

2011. okt. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a pasija!
2011. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%-os adja.
2011. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy lány azzal akadályozza meg egy kapcsolat tovább fejlődését, hogy azt mondja: „Nem,

maradjunk csak barátok.”, akkor a legjobb taktika a: „Nem, már sok barátom van. Viszlát.”


Ha bekerülsz a „barátok” zónába és mindenáron kapcsolat után futkosol, akkor olyannak tűnsz, mint

akinek semmi jobb dolga nincs, mint hogy egy olyan lány után futkosson, akit nem is érdekelsz.

A kapcsolat soha sem fog odáig jutni, ameddig szeretnéd, vagyis semmi romantika, szenvedély vagy

szex.

Viszont ha az elején kisétálsz ebből a csapdából, akkor azt erősíted meg, hogy te olyan típus vagy,

aki irányít egy viszonyban, számtalan más lány hajlandó elfogadni a feltételeid, az illető hölgy pedig

kudarcot vallott.

Volt már nem egy olyan eset, ahol a férfi teljesen meg tudta fordítani a kapcsolatot, amint a lány azt

látta, hogy a férfi, inkább „kilép”, semmint, hogy teljesen alárendelje magát neki.Mikor mondj le egy lányról? Mikor dönts úgy, hogy a kapcsolat nem fejlődik? Amikor te vagy az

egyetlen, aki erőfeszítéseket tesz az előrelépésért. Ha a lány nem fektet beléd energiát, vedd a lapot,

állj tovább és keress másik jelöltet – ez lehet akár az ismerkedésnél, de lehet később is. Ne maradj

ott, ahol nem becsülnek. Ha ilyen helyzet merül fel, próbálj meg rájönni, miért. Milyennek talált a

lány? Mi ábrándította ki?


Tanulj a hibáidból!

2011. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 6.nak igaza lehet..
2016. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!