Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy fiú kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú kissé pattanásos az nagy baj?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem vagyok olyan hűde pattanásos az arcomon, 1-2 pattanás van és annyi, de ez úgy működik , hogy egy elmúlik, jön helyette másik. Meg néha borotválkozás után kipattog kicsit a bőröm :S


21F


2010. nov. 30. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fa*zomon pattog ki borotválkozás után néha,miért?:O:O xd
2010. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sya,szerintem nem nagy baj,ha tényleg nem túl sok!!szerintem vegyél rá a gyógyszertárba valami készítményt vagy rossmanba vagy akárhol és az lehet hogy segítene hogy ne legyenek olyan csúnyán pirosak vagy ilyesmi!!!de szerintem ez nem egy húúú de mekkora nagy baj lenne!!
2010. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert talán mosni kéne,barátom!!!!!:)(első válaszolónak szántam!!!)
2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
XDD anyád.. mosom :O
2010. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
köszi jól van!!!!:)persze-persze ebből már nem jössz ki jól!!!:)ennyi:)rád nem vonatkozik a ne fürgyyyééééé leeee mondás,mert nem szereted hogy pattanásos a fa..od 1 picit!!!!!
2010. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Pont ma láttam egy srácot a metrón, tiszta pattanás volt az arca, és mégsem volt csúnya, sőt, még helyes is volt! :D Persze lehet, hogy ez valami kivételes eset volt, nem tudom. :D Amúgy meg egy fiúnál szerintem nem probléma, ha van egy-két pattanása, legalábbis engem nem zavar. ;):D (Amúgy meg van olyan, akinek a kozmetikai szerek sem használnak a pattanások ellen, hanem csak gyógyszerekkel lehetne eltüntetni őket, mert hormonális probléma, stb miatt jönnek ki - csak így az előbbi "Mosd meg az arcod!"-ra :D)

19/l

2010. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, mégse az arcra vonatkozott... már olvasni sem tudok :D
2010. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem gond:)
2010. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pár. Járok kozmetikushoz, minden nap többször mosom, vettem egy csomó pattanás elleni szert - egyik sem használ. Persze lehet, hogy ezek nélkül még rosszabb lenne a helyzet. Mondjuk már nem zavar annyira, az összképet nem rontja...
2010. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!