Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem merem neki bevallani, mert nem biztos hogy ő is így érez. És ha nemet mondana akkor elmondaná mindenkinek es az is kicsit cikis lenne mert az oszt. Társaim szerint nem olyan jo csaj. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amugy 13 éves vagyok és ő is annyi .Hogyan közeledjek felé?
2010. nov. 30. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyel kedves,azt szeretik a lanyok. Es ha elmondana masoknak mert lenne ciki? Nem vallalnad be ezt sem erte? akkor mijen fiu vagy te? Allj a talpadra,legyel bator!
2010. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem Marcinak hívnak?
2010. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az a legjobb hidd el. 2 évig csinaltuk ezt, nem erte meg varni.
2010. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem marci vagyok . :)

Rendben megprobalom .

2010. dec. 2. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező én is 13 vok és én is ezen szarakodtam fél évig na ott jött képbe uncsi tesóm elmondtam neki ugy pofán vágott hogy milyen beszari vagyok hogy rá 2 napra rozsát vitem neki
2014. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!