Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Összejönnétek egy olyan fiúval aki naponta szed gyógyszert? (lent)

Figyelt kérdés

naponta szedek nyugtatót állatába napi 2 ..

nem vagyok agresszív meg semmi ilyen...


2010. nov. 30. 20:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Mi történt veled, ami miatt instabil lettél? Nem muszáj leírnod, csak érdeklődöm. Nekem is volt egy ilyen időszakom, de nekem apám miatt. Aztán mára már leálltam a xanaxszal. Mondjuk én csak 0,25öst szedtem.
2010. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Nemhiszem.

Nekem már volt dolgom ilyen pasival...nem tudom, h szedett e valamilyen gyógyszert, de ő is ez a "lelkileg instabil" volt...nagyon nem bírtam mellette...nem tudtam, h miért reagál ilyen hevesen a dolgokra, és, hogy mikor mire mi lesz a reakciója...nagyon rossz...


Szerintem neked sem megoldás, h állandóan, rendszeresen nyugtatót szedsz...ezt ki kéne vizsgáltatni, h mi bajod, stb, és egy rendes megoldást találni rá..szerintem.

2010. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hány éves lehetsz,de ezeknek és minden gyógyszernek van mellékhatása és függőséget okozhatnak.Már konkrét négy ismerősömnek bejött az általam javasolt taktika amivel le tudtak szokni a nyugtatókról és antidepresszánsokról.A lényege az,hogy ne egyik napról a másikra dobd el hanem úgy 3 hónap alatt csökkentsd le az adagot nullára,de a csökkentéssel egyidejűleg kezdj el szedni magne b6-ot,ha nem is szeded be azt a mennyiséget ami rá van írva,tuti hogy használni fog.És ettől nem leszel zombi.
2010. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
17 /f vagyok
2010. dec. 6. 19:30
 25/41 anonim válasza:
Valoban,jo lenne tudni,hogy miert kezdted el szedni,mi okbol,es hogyan jottel ra hogy nem tudsz leallni vele. Szivesen beszelgetnek veled,ha el szeretned mondani mi a baj,vagy mi az oka a lelki problemadnak. Vagy ha csak egyszeruen akarnal valakivel dumalni. Irj priviben en szivesen beszelek veled. Amugy csaj vagyok.
2010. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
De ha megsem akarsz akkor ird meg itt. Amugy 16/L
2010. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
hol beszélgessünk ? végül is családi háttér.. meg sok egyéb
2010. dec. 6. 19:36
 28/41 anonim ***** válasza:
Szokj le róla,míg időben van.
2010. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
elég régóta szedem már :S
2010. dec. 6. 19:38
 30/41 anonim válasza:
Hat msn-ed van? Vagy mas ilyet hasznalsz? Priviben leirhatod az msn cimed vagy amid van es ugy,ha akarod!
2010. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!