Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy annyira félt a terhességtől, hogy annak a jeleit produkálta? Közben nem volt terhes?

Figyelt kérdés
Betegesen félek a terhességtől(egyenlőre természetesen). Minden hónapom szorongással párosul. Ráadásul hogy augusztus óta nincs menzeszem, így nem tudom ahhoz viszonyitani, hogy megjött-e vagy sem. (10.én volt a feltételezett fogantatás) milyen jeleket kellene éreznem?
2010. nov. 30. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, tejes váladék jött a bimbóimból, és a hasam is megnőtt és éreztem hogy rugdos, és hányingerem is volt folyamatosan, aztán el is folyt a magzatvizem is.....24/F
2010. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elnézés elírtam: hogy az vagyok e vagy sem*
2010. nov. 30. 21:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is így tudnék viccelődni ha hererákos lennél.
2010. nov. 30. 21:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez elég hosszú idő menzesz nélkül.
2010. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ezt nem a terhességgel azonosítom hanem azzal az érzéssel ami szörnyen rossz.
2010. nov. 30. 21:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a terhességet multhéten kizárták, viszont ha csak hetes terhes vagyok, azt multhéten még nem tudták volna kimutatni.
2010. nov. 30. 21:09
 7/18 A kérdező kommentje:
2 hetes*
2010. nov. 30. 21:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normálisan védekeztek minden alkalommal, akkor nem kell mitől félned.
2010. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Úristen paranoia.HA orvos mondja akkor nem vagy terhes.De lehet csunyán fogalmazom de ha már szexelsz akkor nem lenne egyszerűbb valami fogamzásgátlót is szedni?Amugy nem vicc ez az álterhesság mert nekem volt,és ahogy az előző irta a mellem váladékozott,hasam felpuffadt!És elmentem vizsgálatra kaptam gyógyszert rá és másnap már meg is jött!És akkor is fogamzásgátlót szedtem csak öszevisza de mára már megtanultam a leckét és nem okozok magamnak álmatlan éjszakákat!
2010. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Juliusban abbahagytam a gyogyszert (nem volt kapcsolatom) Aztán első kimaradt menzesz után elakartam kezdeni szedni, de mivel menzi napján kell elkezdeni nem tudom. 3 hónapja ott porosodik a szekrényen a gyógyszer.:( Nem volt védekezés, mivel szex sem volt csak egyéb,de biztos vagyok benne,hogy került belém előváladékából (nem szeretném részletezni hogyan) ezért félek. attólis lehetek terhes
2010. nov. 30. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!