Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nagy csalódás ért nem is olyan rég, azóta nem igazán hiszek a tündérmesékben sem az őszinte párkapcsolatokban alapvetően... Azóta nálam sokkal kihangsúlyozottabb lett a szex, meg a játék a férfiakkal... A magánéletem azóta sokkal inkább játszmákból és sikerélményekből áll...
2010. dec. 1. 00:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Az élet nem tündérmese sajnos:S

Én hiszek benne,mert engem szeret a szerelmem és én is őt(L):$

Neked is eljön megint,hisz nem te döntös el,hogy mikor legyél szerelmes hanem a szíved:)

2010. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
a szerelemben igen, a tündérmesékben nem.
2010. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Természetesen. Tapasztalom.

De az élet tényleg nem tündérmese, néha sok csalódáson keresztül vezet az út a szerelemhez.

2010. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyan kiábránditó dolgokat látok... Pl. a pasik nagyrészének, akikkel "játszadozom" , szinte mindnek van barátnője v felesége...(Játék alatt nem szexet kell érteni)
2010. dec. 1. 00:31
 5/30 anonim válasza:
olyan hogy "őszinte kapcsolat" nincs. velem is történt ilyen kb fél éve a születésnapomon megcsalt a barátnőm, és most már úgyérzem nem tuok szeretni, tuok, csak fél az agyam a kudarctól, védi magát a rossz érzésektől. de lehet újrakezdeni. Sőt ajánlom neked, a mélyebb szintről már csak feljebb lehet jutni. A szerelem csak első látásra jön létre!!!!!!! A többi csak megszokod, h melletted van!!!
2010. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Mi olyan kiábrándító? Hogy nem hagyja ott érted a társát, mert te hagyod magad megdugni?


Egy pasi

2010. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, mint az UFO-val. Nem hiszek benne, de attól még létezhet... :-)

Amúgy tényleg szerintem egy nős férfi is "flörtölhet" játszhat, bohóckodhat. Maximum illik megállni bizonyos határoknál. Sőt, ha olyan úgynevezett "nyitott" kapcsolatban él az illető, akkor ott sem kötelező megállni.

Az ilyenek esténként egymás kalandjain, és játékain együtt nevetnek. Az olyanokon is, ami szerinted kiábrándító. Én nem ilyen vagyok, de az emberek sokfélék.

2010. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
:)) Nem az kiábránditó, azt megértem... Az, hogy hajkurásszák az ilyeneket, mint én... kisebb nagyobb sikerrel... En L,21 ők meg átlagban 30 körül... na már most minek szüljön egy nő egy ilyennek valaha is gyereket? hogy mikor szükség lenne rá majd hajkurássza a 20 éveseket partyban?
2010. dec. 1. 00:50
 9/30 A kérdező kommentje:
Volt egy, aki szakitott miattam a barátnőjével, mert én jobban néztem ki... Na most ezis milyen? Persze nekem nem kellett a kapcsolat...
2010. dec. 1. 00:53
 10/30 anonim ***** válasza:

Én ezt megértem. A manus pedig megérdemli, hogy két szék közül a pad alá. Ez lelkiismereti kérdés. Hasonlóan én is jártam még 19 éves koromban, amikor egy 25 éves, férjezett, kifejezetten csinos nőnek "kellettem volna". A gyomrom nem vette be a dolgot, nem éreztem helyesnek.

Csók volt, de amikor hívott, "kihagytam".

Mindenki hülyének nézett akinek elmondtam, de én máig sem bánom a döntést.

Az apajelöltet pedig szerintem nem jó helyen keresed, bár manapság olyat találni nagyon nehéz dolog lehet, mert a normális manusok hasonlóan óvatosak a nőkkel, mint te a férfiakkal.

2010. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!