Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek az első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az első látásra születő szerelemben?

Figyelt kérdés
Vagy hogy pár napi beszélgetés után olyan mintha 1000 éve ismernétek egymást és teljesen beleszeretni az illetőbe?
2011. jan. 2. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Szinte egyből beleszerettem a barátnőmbeé s ő is belém.

Ja majd elfelejtettem: tegnap dobott a viccen kívül

2011. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

15L

2011. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hittem, amíg párommal (27/F) nem találkoztam. Ő első látásra belém szeretett (nekem kicsit több idő kellett), azóta is gyakran visszaemlékezünk rá :)
2011. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát én nem...olyan van h megtetszik v vmi...
2011. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem. max nagyon erős vonzalom létezik. az az igaz szerelem, ha ismered a párod és minden rossz tulajdonsága ellenére is szereted és elfogadod úgy ahogy van. az az igazi mély szerelem. ezt első látásra nem lehet megtudni valakiről.
2011. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát jó énse úgy gondoltam hogy rögtön nagyon beleszeretni csak így mondják.de én úgy gondoltam hogy meglátni valakit és megkedvelni mert jó a kisugárzása aranyos a mosolya pl.=)
2011. jan. 3. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
volt olyan, hogy felvettem msn-re, mert tetszett és előtte már egy szia megvolt. szinte ismeretlenül több órát beszélgettünk és azt éreztem, hogy na igen ez a lány csodálatos. majd nem randi jelleggel személyesen is nagyon jót beszélgettünk, úgy látszott kedvel, de amikor randira hívtam egyből visszautasított. engem nagyon hamar megfogott a személyisége a kisugárzása, azóta is émelyeg a gyomrom ha látom :(
2011. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de abban igen, hogy nagyon erős vonzalom kialakulhat már akár az első pillanatban is.
2011. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!