Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Valakinek jó ötlete?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Valakinek jó ötlete? Segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés

bocsi,hogy kiírom még egyszer, de sajnos az előbb amit kiírtam nem érkezett rá semmi kézzelfogható válasz. Itt a sztori. A kérdés az,hogy én miként álljak bosszút, csak úgy dobni nem akarom, én is szeretném kínozni, de nincs tapasztalatom,ezért kérlek adjatok jó ötleteket.


Szóval van egy pasi,aki csak szórakozik velem,és én ezt szeretném neki visszaadni,hogy érezze milyen a saját bőrén.

De nem tudom,hogy hogyan lehetne,mert nincs tapasztalatom. Segítsetek légyszi,mert fáj,hogy így viselkedik velem.

Azt mondja örökké,hogy szeret, de sz@rik magasról a dolgaimra, a bánataimra,meg mindenre ami velem kapcsolatos.

Ha lemondok egy találkát akkor megsértődik és mind azzal bombáz,hogy én milyen gonosz vagyok vele. Viszont ha én szervezek programot,az neki nem jó.

A barátok az elsők,olyankor rám se hederít. A múltkor kellett menjek temetésre,azt mondta nem tud eljönni velem mert vigyáz a húga kisfiára, közben a haverokkal elment focimeccsre. Napokig nem keres, majd egész nap hívogat,ha nem veszem fel,akkor megint én vagyok a szemét, de miért nem tudom megérteni,hogy neki nincs ideje,ő elfoglalt.

Én egész nap itthon vagyok,nincs sok barátom - ezt ő is tudja sajnos - így ő elvárhassa,hogy én mindig készenlétbe legyek,ha ő füttyent.Ezt mondta szebb szavakkal. Közben még nekem elmeséli az ő drága jó exét,aki mennyivel jobb volt mint én... De nem megy vissza hozzá,mert velem akar lenni.

És ha én fent vagyok netten,vagy hív és foglalt a telefonom mindig olyan üzenetet kapok,hogy most épp kivel csalom meg.

És, közös programot akartunk szervezni,én mondtam,hogy menjünk egy jó kis kávézóba,egy nyugodt helyre,ahol még beszélgetni is tudunk, erre fel egy klubban kötöttünk ki, mikor ezerszer elmondtam neki,hogy én nem szeretem az ilyen helyeket. De akkor mondtam,hogy rendben,maradjunk egy keveset,és azután elmegyünk egy nyugodtabb helyre. A csodát, ott ragadtunk végig,majd hazalépett,mert iszonyatosan fáradt lett...

És folytathatnám a listát...

Én mivel szívathatnám meg? Hogyan?


2010. dec. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ha számára nem léteznél többé! ne vedd fel a telefont, ne reagálj. lépj ki az életéből. hidd el, ez lesz a legjobb bosszú..és még magadat sem kínzod vele.
2010. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, hogy nem olvasom el a regényedet, de a harag, a bosszú rossz tanácsadó. Ne bosszúállóskodj, mert neked fog visszaütni, és feleslegesen rabolod a saját idődet evvel.
2010. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy vele, vagy nélküle. Ha vele, akkor szokjad meg, tanuld meg elviselni, mert te döntöttél így. Ha nélküle, akkor hagyd ott, és bírkózz meg a hiányával, mert te döntöttél így.
2010. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!