Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókkal kapcsolatosak. Hül*e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókkal kapcsolatosak. Hül*e kérdések. Segítségre van szükségem?!

Figyelt kérdés

Amikor ugye megcsókolod a barátod, barátnődet, akkor kb. mennyi ideig tart? A legelső mennyi ideig tartott? Nyelvesen csináljátok? A nyelvet be dugod a szájába ?:D és ott mennyi ideig köröztök a nyelvetekkel körülbelül(másodpercben)?:DAztán meg megcsókolod újra a száját és újra bedugod a nyelved?:D

egyáltalán hogy csinálod?

Tudom, hülye kérdés, lány vagyok, még nem csókolóztam és holnapra lesz tehető egy és nem akarok teljesen tudatlanul ott lenni,hogy még fogalmam sincs róla milyen..Nagyon köszönöm, előre is a hasznos válaszokat:$


2010. márc. 8. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó

kb 2 perc

igen

igen

120 mp-360 mp

igen

jön magától


Nyugi,ez tényleg jön magától,csak ne izgulj és lazulj el!

2010. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

változó.

nem emlékszek.

változó.

változó.

változó.

ösztönösen.

2010. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szóval a csók:D nincs időhőz kötve úgy is jön magától meg a szituációtól is.

hogy hogyan csinálom? majd rájössz gyakorolsz egy kicsit és bele jössz. bele dugod a nyelvedet a szájába de ne dugd le a torkán hanem finoman ...:)

hány éves vagy amúgy??

2010. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha elég érett vagy akkor jön magától...

amúgy változó, ahogy jól esik... nem is kell rá koncentrálni... ez olyan mint az Avatar-ban a navik és a lovak/madarak kapcsolata :D

2010. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Elmesélem az első csókolózásomat! :D

Kb. 15!!! éves lehettem, mikor a barátnőm beszervezett nekem egy helyes pasit. :D A pasival megbeszéltem, hogy csak csók lesz, semmi több (se szex, se szerelem, se semmi). A csók előtt beszélgettünk még 1 órát kb., hogy azért mégse tök idegenen smároljunk már (ma már azért simán :D), és elérkezett a nagy pillanat. :D Nagyon izgultam, fogalmam sem volt semmiről, azt sem tudtam mi van, de mikor egymás "szájában" voltunk, MINDEN JÖTT MAGÁTÓL, persze gondolkoztam rajta, hogy most mit kéne, hogy kéne, de tényleg a helyzet adja. Érezni fogod, hogy mikor mi jön, mikor lesz vége, mennyi ideig "nyalizzátok" egymást. :D

SOK-SOK-SOK SZERENCSÉT, JÓ CSÓKOLÓZÁST! ;-) :-D /egy 20 éves, csókban tapasztalt csaj :-DDD/

2010. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én ugy kb körbe nyalom az ajkát átdugom anyelvem ott játszok az övével mepharapom az ajkát..stb

de az első jönni fog magától ... de tééleg

2010. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeretem ha néhány percig tart :)

Igen, nyelves. :P

Igen bedugom XD

Másodpercre nem toom :D

És igen XD

Ösztönösen, úgy ahogy jó :)

Szerintem amúgy nem azzal fogsz törődni mit csinálj hány másodpercig stb. hanem lazulsz és átadod magad a csókolózás élményének vagy hasonló :D:)

Arra figyelj, hogy ne akard "lenyelni" az illetőt :D

Mindent bele ;)

2010. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

huhha

első csókom egy diszkóban volt egy vadbarommal, akit nem is ismertem, maga a csók nagyon jó volt, éreztem, h jól csinálom, közbe felejthetetlent táncoltunk. sokáig tartott, szinte fél-háromnegyed óráig (ameddig táncoltunk) szinte végig csak csókolóztunk, a srác kb a mennyekben érezte magát utána, olyan sms-eket küldött, h csak na, de végül kihasználtam, mert nem akartam semmit.

viszont az első csók a mostani barátommal az borzasztó volt, sok nyál meg minden, a srác mondjuk elég részeg volt, de jobb is volt így, olyan szinten belerombolt az egómba, h én rosszul csókolok, pedig előtte elég sokan mondák, h milyen jó vagyok.... így nem is vettem magamra, főleg egy részegtől, és ő se volt egy csókkirály. azóta tanítjuk egymást, és a csókolózásaink felejthetetlen élmények, olyan szinten fel tud vele izgatni, h olyat még nem éltem senkivel...

szóval neked is tutira jönni fog magától, ezt nem lehet elrontani, esetleg pont az fogja elrontani, h iylen görcsösen próbálsz rákészülni, lazíts, és jó lesz nagyon, drukkolok, puszi:):)

egy 15 éves lány

2010. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első csóknál az a lényeg hogy emlékezetes maradjon:) Nem szabad azt csinálni amit Te, hogy előre eltervezni gondolkodni rajta. Jönni fog magától minden. Arra esetleg odafigyelhetsz, hogy ne fulladjon meg a nyáladba :D(jó fiúknál szokott ált. de azért:D ) f/19
2010. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!