Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy 22 évesen még nem voltam szerelmes? Pedig kapcsolataim voltak. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt (1-max. 2 év hosszú), de mindig én mondtam ki a végső szót (utálom kimondani..remélem, többet nem is kell!!), mert mindegyik végén már beleuntam, szerettem volna szabad, független lenni. 3-ból 2-ben a srác is!

A kapcsolatok elején még minden csodálatos, rózsaszín minden, de aztán számomra ellaposodik. Nincs kedvem találkozni, már telefonálni..sokat veszekedtünk.. Szóval ebből gondolom, egyik sem szerelem volt,amit éreztem..Ha velem szakítottak volna, nem szakadt volna meg a szívem.

Furcsa, hogy 22 éves vagyok, és még nem voltam szerelmes..Pedig nagyon tudok szeretni az biztos, mert őket is nagyon szerettem, a mai napig szeretem is, csak nem haltam volna meg értük vagy hogy mondjam..

De viszont van egy srác (majdnem 3 éve nem találkoztam vele, osztálytársam volt), akire rendszeresen gondolok, mi lehet vele. Néha egy-egy e-mailt váltunk és akkor is megdobban a szívem és szívesen találkoznék vele.. Ő a suliban a lelkitársam volt, de akkor volt mindkettőnknek párja..

Nagyon bonyolultak ezek a szívügyek :)


2010. dec. 1. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok (illetve mindjárt 21), és még én sem voltam szerelmes... Tehát nem egyedi az eset. Annak a srácnak van most barátnője? Esetleg találkozhatnátok.
2010. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hat koszi jot nevettem a kerdeseden engem is mindig foglalkoztatott ez a kerdes. mignem mivel en 28 vagyok csalados bar sose ereztem az a tuzet amirol mindenki mindig beszelt nekem.mignem tavaly veletlen talakoztam valakivel aki fiatalabb is nalam raadasul es egy mondat utan azt sem tudtam hol vagyok.zavarba jottem en aki sosem semmitol, elvorosodtem, es gazos volt mert uzlettarsak is voltunk raadasul nem is magyar volt tehat angolul kellett -volna-beszelnem vele amit elfelejtettem amikor lattam:D gazos de igy volt tenyleg. a tobbi titok:D sztem ne aggodj akkor jon mikor nem is szamitassz ra
2010. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!