Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, meddig szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, meddig szoktatok tesztelni egy csajt, hogy érdeklitek-e?

Figyelt kérdés
pl:msn-en,stb.
2010. dec. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a harmadik napon nem ír rám akkor már nem foglalkozok vele.
2010. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire körülményes az illető lány.


Ha tudom , hogy sok gondja van meg egyebek akkor 2-3 napot elnézek, hogy nem veszi fel a telefont és sms-re sem reagál és akkor elmegyek hozzá, vagy felhívok előtte egy közös ismerőst ha van.


Ha problémamentes és tudom h lenne ideje meg tudom h otthon van és nem ír rám és nem válaszol és telefont sem vesz fel akkor 2 nap.

2010. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha engem tesztel egy srác..akkor kb.mikor írjak rá? xd Mert én is tesztelem őt xd Nem akarok nyomulósnak tűnni
2010. dec. 1. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van mit mondanod neki és szívesen beszélsz vele, akkor írj neki. Ne játszd a hülye játékokat, főleg ne msn-en, semmi értelme. Msn-en minden félreérthető, mindenki elkezd spekulálni és teljesen rossz dolgokat vezet le magának.

Viselkedj természetesen, az a legbiztosabb és legőszintébb.

2010. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!