Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szoktátok tesztelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktátok tesztelni egy fiú türelmét ha kedvelitek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyémet szokták, de akkor már hiába kedvelnek, mennek a levesbe.


23/F

2011. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
^ Wohooo király. Amugy én is hagynám, ha rájönnék hogy csak szórakozik. Meg ez milyen hülyeség már, mi ez hogy teszt, mintha valami egyetemre akarnák bejutni. Most nem mind1, előbb utóbb kiderül hogy s mi addig meg a saját idejét is húzza.
2011. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus női baromság. Utána meg sírnak, hogy p.csán rúgják és nem kellenek senkinek sem.
2011. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérdező, hány éves vagy ? (nekem lenne pár jó sztorim Xd)
2011. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem szándékosan,de igen.én is ezt csináltam,és észre se vettem.-.-

1 éve ismerem ezt a fiút és az elején nyilvánvalóan kimutatta ,hogy tetszem neki.aztán én húztam-csűrtem csavartam...rá 3 hónapra lett egy barátnője.de egy hét után szakítottak,mert a csaj féltékeny volt,rám.


utána újra ez a szarság,mert képtelen voltam magam túltenni,hogy egy olyan lánnyal összejött.újra feladta és most újra van egy barátnője,de szeret engem,még mindig.de nekem már nem kell.azthiszem.

2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18/F
2011. máj. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!