Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol, ha már harmadjára is megkérdezek valamit?

Figyelt kérdés
Úgy volt megbeszélve, hogy a barátommal ezen a hétvégén találkozunk, én mentem volna hozzájuk. Az anyja azt mondta, ne. Erre az én anyám felajánlotta, hogy jöjjön a barátom; ez tegnap volt. Ma kb. 3x kérdeztem meg a barátomat, hogy mit mondott az anyja, semmit sem mondott, a legutolsó sms-emre sem írt vissza. Ilyenkor mi van?
2010. dec. 2. 22:03
 1/5 anonim válasza:
várj vele...majd úgyis elmondja
2010. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ma kellett volna tudnom, hogy holnap ne készüljek úgy, hogy esetleg jön...Ezt utálom, amikor az utolsó pillanatban dől el, hogy mi lesz a program, és ezért mindenre előre készülök.
2010. dec. 2. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
es arra nem gondoltal lehet kellemetlenul erinti a dolog? en megertem hogy feszult vagy a keszulodes miatt en is az lennek, de ot is megerthetned en igy gondolom minden eremnek 2 oldala van nem csak egy
2010. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha őszintén elmondja, hogy az édesanyja nem engedi el, és csak jövő héten, vagy azutáni héten tudunk találkozni, én megértem, és tolerálom azt, hogy neki emiatt rossz kedve van. Ezt Ő is nagyon jól tudja, mégis mindig eljátssza velem, mert fél, hogy én is ugyanúgy kiakadok, ahogyan Ő.
2010. dec. 2. 23:31
 5/5 anonim válasza:
És ha csak simán nicns pénz a telóján?xD
2010. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!