Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szeretnek a fiúk msnezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szeretnek a fiúk msnezni a lánnyal? Mi az, amit jó ha megkérdezek és nem nyomulok? Help!

Figyelt kérdés
Felvettem egy fiút msnre és nem tudom miről dumáljak vele...nagyon tetszik,de semmi nem jut eszembe kérdésként :D általában minek örülnek a fiúk ha feltesszük?:D vagy mi az a kérdés,amire jó hosszú választ lehet adni?HELP
2010. ápr. 4. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Milyen stílust szeret és miért, milyen zenéket szeret, kedvenc filmek, sorozatok (lehet még lesz olyan is, amit mindketten láttatok, és arról beszélgettek), suliról, osztálytársaktól, legjobb barátnőjét mióta ismeri...stb
2010. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

beszélgessetek h ki mit szeret...ez még nem nyomulás

ha majs 1x írja h unatkozok nyomj be neki 1 msn játékotxD

2010. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
figyelj, msnen ne akarj párt találni. hidd el csak szívás van vele hosszú távon...
2010. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából nm így akarok párt találni,hanem az első lépéseket akarom így megtenni..még félek :SS
2010. ápr. 4. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Youtube videók, zenék linkelgetése, filmek, meg kell találni a közös érdeklődési kört legelőször, utána már simán megy minden. Csak szolidan.
2010. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én ugy vagyok vele h msn megöli a rendes verbális komunikálást 2 ember között. Én is voltam igy teccet 1 lány és msn-en mindent lebeszéltünk lés mire taliztunk szwemélyesen nem volt közös témánk és unalmas lett:S. Szal le az msn-el.
2010. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
szedj xanaxot
2010. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el ez 98% ban mind1, hogy mi a kérdés, ha te is érdekled öt, akkor bármiröl szivesen fog beszélni, és akár meg hosszasan taglalni, ha meg nem, akkor meg veszett ügy bármit kérdezel
2010. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!