Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Célzásnak vehetem a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célzásnak vehetem a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel barátok vagyunk.Szoktuk ölelgetni egymást meg ugye puszí arcra..tökjól elvagyunk meg el is hülyéskedünk meg minden,de van hogy olyan mintha bejönnék neki,mer pont úgy "bújik".és mellékesen tudja hogy biszex vagyok. L/16
2010. dec. 3. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor amikor közel kerültök egymáshoz, odabújtok egymáshoz olyan leszbisen akkor próbáld meg megcsókolni, és ha hagyja akkor folytasd! ...és ha lesz folytatás akkor küldj egy videót!
2010. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mi van ha nem hadja?
2010. dec. 3. 19:58
 3/4 A kérdező kommentje:
hagyja?*
2010. dec. 3. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Átölelitek egymást szorosan néztek mondjuk egy filmet, ránézel ő is terád megkérdi: mivan...:)...te erre adsz egy csak egy puszit a szájára, és ekkor elgondolkodik......


A fenti után a következő történhet:

1. feláll és elmegy

2. továbbra is néz rád kívánkozóan, és erre te adsz még 1 szájrapuszit, majd mehet a csók

2010. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!