Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most vehetem célzásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most vehetem célzásnak? (fiúk, lányok)

Figyelt kérdés

Na szóval elmesélem röviden. :) Nemrég történt velem egy kis baleset. Megbotlottam magassarkúban, és kiment a bokám de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy van egy fiú aki tetszik. Én nem tudom hogy én tetszem-e neki, de tegnap mikor sántikáltam mondott egy ilyet: Na nem lesz kifutó magassarkúban...És közben mosolygott. Nem nagyon ismerjük egymást épp ezért nem értem hogy mire értette azt hogy kifutó. :D Szerintetek? Sokan azt mondják hogy azt hiszi hogy modell vagyok?! Tetszem neki szerintetek?:D Vagy mire értette?

Köszönöm előre is.


2010. máj. 15. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
hát a hangsúlyon is múlik. gúnyosan csinálta,a mosoly gúnyos volt,vagy kedves? mert például az osztályomban a fiúk nem bírják a korunkbeli magassarkús lányokat. attól függ hány éves vagy. de az is lehet hogy olyan jól nézel ki hogy modellnek nézett,vagy csak feltételezte.viszont az jóó.:)
2010. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Úgy értette, hogy egy béna szar vagy, aki a saját lábában is megbotlik.
2010. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez semmi extrémet nem jelentett. Kiröhögött, hogy milyen béna vagy és kész. Nem hinném, hogy azt hiszi, hogy modell vagy. Egyszerűen annyi, hogy nem tudsz normálisan járni és ezt megjegyezte (a jelenlegi állapotod miatt nem csodálom).


:(

2010. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát..kedvesen mondta. Vagyis kedves mosoly volt mert megtudom különböztetni melyik a kedves és melyik a gúnyos.. amúgy megjegyezte azt is hogy az egyik barátnője sem tud magassarkúban rohanni szóval..nemtudom. mindegy köszönöm a válaszokat.

Ja és másodiknak Köszi szépen.;) De azért megnézném te hogy rohansz magassarkúban..;)

2010. máj. 15. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:

kedvesen beakart szólni, és ezzel jó kedvre akart deríteni. Semmi bántó szándék vagy rossz indulat nem volt benne..


tuti.

2010. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. máj. 15. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsó válaszolóval ;)

tutiszáz bejössz neki (:

2010. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez ennyiből nem derül ki..
2010. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már viccelődik veled az jó jel szerintem, ha csípkelődően, ha kedvesen.
2010. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem csak ez volt..:) Van még pár ilyen dolog. pl.: sokszor néz a szemembe, mindig viccelődik..ilyen kis apróságok.
2010. máj. 15. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!