Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem ellenkezik, az elveimmel(értsd, eddig még nem fordult elő, hogy ennyire szarul érezzem magam... , de már megint közeledik a karácsony , és eléggé el fog fogni a sz*r érzés tuti). De érdekelne, melyik oldalak amik tűrhetők, és egyáltalán van e értelme.

20F


2010. dec. 3. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne. Anno a fórumok és a jó társaság miatt regisztráltam, de mondanom sem kell milyen undorító leveleket kaptam, még kép nélkül is. Nem vagyok egy istennő, de amikor tettem ki képet, akkor folyamatosan:

"Lenne kedved szexelni? Webkamerád van?".

Na hát köszönöm, nekem ennyi elég volt.

2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi hármashoz keresünk fiút, és bár rengetegen fe vannak regisztrálva SENKI nem alkalmas a dologra eddig.


Mivel fiú vagy te gondolom lányt keresel. Lányból viszont JÓVAL kevesebb van és nem hiszem, hogy a sikerességi ráta ott bármivel is magasabb lenne.

2010. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy a francba nem találtok fiút? Tedd fel a kérdést itt, garantálom, hogy rengeteg jelentkező lesz.
2010. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön, de az minimális.

Igen karácsony körül rájöhet az emberre a magány érzése.

Nekem is fura lesz, hogy nem a kedvesemmel töltöm a karácsonyt.

De az élet ilyen hepe-hupa, néha jó néha rossz. Változik.

Horatius szavaival élve: Nem lesz, ami rossz ma, nem lesz

folyton az.

Próbáld meg az látni, hány embert szerethetsz a közeledben.

A kedvesed pedig még nincs felkészülve a találkozása, sőt te sem. De érdemes várni, mert eljön a találkozás napja, csak az a fájdalmas kérdés, hogy mikor.

2010. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én rengeteg ilyen oldalon voltam fent, de igazából ritka ha normálisak írnak az emberre :S (legalábbis én így tapasztaltam) szerintem ne használj olyan oldit, mert ott a legtöbb ember olyan, hogy egyből járniakar stb.. én ki is ábrándultam ilyenek miatt az efajta társkeresésből és inkább ráhagytam. Persze biztos vannak akiknek összejön meg minden
2010. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsolt111 válasza:
Szerencse is kell hozzá az tuti, de szerintem simán összejöhet. Én beregeltem pl elég sok oldalra, sok sallangot kaptam nem tagadom, de van azóta olyan partner és kapcsolat is, aminek nagyon örülök... Simán megéri szerintem beregelni párra, veszíteni nem veszthetsz semmit. És lehet te is a szerencsések közé fogsz tartozni.
2010. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!