Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
Van valakinek pozitív tapasztalata?
2011. jan. 21. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előítélet, de soha nem regisztrálnék.
2011. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem:)

Az ezelőtti barátomat is ott ismertem meg, együtt voltunk 2 és fél évig. A mostani párommal is egy társkeresőn ismerkedtünk meg kicsit több mint egy éve, és a jövőnket együtt képzeljük el. Persze ehhez, nagyon nagy szerencse kell, mert nagyon sok nem oda való ember van fent. Nővérem a chaten ismerte meg a férjét, szóval szerintem nem olyan rossz dolog az. 24 N

2011. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem sikerült ott párt találnom, de van egy jó barátom, aki egy társkereső oldalon ismerte meg a mostani barátnőjét, 2 és fél éve vannak együtt. Szóval úgy tűnik, van pozitív példa (is).
2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nekem volt nagyon rossz és kevésbe rossz tapasztalatom is :D ez szerencse kérdése.De azért a legjobb nem így megismerkedni egy emberrel
2011. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nekem eddig nem igazán vált be. Azt hittem itt könnyebb azoknak akik nem állnak nagy csajozó hírében, de még nehezebb mint valóságban. Ott legalább átjön valami a kisugárzásomból, neten meg pár kép alapján el tudják ítélni az embert. Valamikor kaptam egy hogyan építsük fel a társkereső profilunkat útmutatót. Kb arról szólt hogy ha lefényképezed magad egy mercivel meg 50 millával vagy csinálsz képet a világ minden országában, vagy egy képet ahogy 3 nő tapiz téged, akkor van esély arra hogy felhívd a figyelmét az illetőnek.

Kicsit kiábrándultam azt hiszem.

2011. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, de ha vki olyan ronda, h esélye sincs bnőt találni, akkor ott se sikerül.
2011. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok nő csak azért regisztrál, hogy mutogassa magát, mert épp túl van egy szakításon vagy egy váláson, és jólesik neki, hogy legalább még virtuálisan szól hozzá valaki, bókokat kap, leveleket. A pasik pedig megunják ezt, és akkor elkezdenek bedurvulni: obszcén leveleket írnak, beszólogatnak, stb. És a nők ezt megunván már föl sem ismerik, ha valaki tényleg ismerkedni akar, normálisan. Szóval: sehová nem vezet a netes társkeresés. 1-2 pozitív példa van persze. De nem tartom elképzelhetőnek, hogy nagy szerelem kialakuljon. Mert a szerelem normál esetben úgy alakul ki, hogy pl. egy társaságban látok valakit, megismerkedünk... a társaságban ismét találkozunk, aztán külön is találkozgatunk... És fellobbanhat valami. No de egy netes randi esetében mesterséges helyzetről van szó: beülünk valahová, hogy leteszteljük, mit tudunk kezdeni egymással... Tehát nincs meg az érési folyamat. Hallottam olyan véleményt (ezzel nem értek egyet, de ilyen is van), hogy a társkeresőkön a genetikai hulladékok találhatók. Ez természetesen marhaság!
2011. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

18:36-os Hozzászóló!


Csak a jóképű embereknek jár párkapcsolat és boldogság???? A kevésbé jóképűek dögöljenek meg???

2011. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem csak a szépeknek és gazdagoknak jár a boldogság!...
2011. jan. 21. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:
19:02 Én sajnos ezt tapasztaltam, mert én is ronda vok.
2011. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!