Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy azt álmodod, hogy szexelsz, vagy masztizol, és álmodban elkezdesz maszturbálni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Létezik.

Én a nagyira mászok minden éjszaka.

2010. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem éjjszaka sürün szokott erotikus álmom lenni, és akkor arra ébredek, hogy felállt a farkam, és akkor rendszerint, ki is szoktam verni. F.
2010. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kolis vok és mondták haverok h elaludtam és elkezdtem recskázni xD
2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 skorpiozeiss válasza:

Én sokszor ébredtem már úgy, hogy tiszta sperma a farkam.

Az álmaimra soha nem emlékszem.

2010. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször előfordult, hogy az erotikus álmomból néhány másodperccel az orgazmus előtt ébredtem fel, és úgy élveztem el, hogy közben nem nyúltam magamhoz. Minden fejben dől el. 25/N
2010. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, viszont eddig kétszer volt olyan, hogy álmodtam, és úgy éreztem, mintha bepisilnék... mire felfogtam, hogy juj, én már nem pisilhetek be, hiszen felnőtt vagyok, gyorsan kirángattam magam az álmomból. Mire felébredtem - elélveztem. Úgy, hogy nem nyúltam magamhoz, semmilyen formában. Arra azért emlékeznék...
2010. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Igen, nekem tizenévesen volt ilyen elélvezősöm nem is egyszer..de elmult hála az Égnek... A minden fejben dől el lányt szivesen megismerném :)
2010. dec. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 picihasim válasza:

Nekem volt ilyen, de nem nyúltam magamhoz, hanem simán elélveztem. Utána rögtön felkeltem és még a szíves is zakatolt. Nagyon jó érzés volt.

22/N anyuka :)

2010. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ilyen nekem is volt talán 3 éve amikor volt egy barátnőm és vele álmodtam h csókolóztunk meg azt jah és a végére elélveztem és arra ébredtem fel de kurv@jó érzés volt talán 2 szer fordult elő eddig velem 17F
2010. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes az ilyen dolog - azt jeleni, hogy egészséges vagy!

Az erotikus álmok gyakran maszturbálás nélkül is orgazmushoz vezethetnek.

Ez az álomfajta a szexuális vágy kifejezése, ezt dolgozza éppen föl az agyad, amit nappal gondoltál. Szóval, hogy kívánod a szexet.

Ha mégis, fizikálisan is magadhoz nyúlsz álmodban, abból sem lesz baj... - csak a mosodai költség növekszik, mert ágynemüt kell(illik)cserélni ;-)

Persze más kérdés, ha ez nyilvános helyen, pl. kollégiumban, vagy a katonaságnál történik. Nem kell szégyenkezni miatta. A kellemetlen helyzetet ilyen esetben humorral is lehet föloldani: pl. kívánj a szobatársaidnak is ilyen kellemes álmot! :-)

A kisfiammal 11 éves korában történt meg elöször - azt hitte, hogy bepisilt - aztán megbeszéltük az eseményt az ö korának megfelelö szinten.

2010. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!