Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy nem feltünő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy nem feltünő megjelenésű srácon mégis megakad a szemetek és csak nézitek-nézitek az miért van?

Figyelt kérdés

Tegnap történt velem, de aztán nem volt bátorságom leszólítani, esetleg megkérdezni mi keltette fel annyira az érdeklődését :) Átlagosnak tartom magam, nem öltözködök kirívóan. Észrevettem hogy néz, de csak nézett tovább *_*

Olyan fura volt, nem szoktak engem ennyire megnézni a lányok :) Ilyenkor mi fog meg benneteket és mire gondoltok lányok?


2010. dec. 4. 13:26
 1/6 Funktasztikus ***** válasza:
valami tetszett vagy taszitott ami rajtad van ez a 2 lehetséges megoldás
2010. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, van az embereknek kisugárzásuk, és van úgy, hogy úgy, hogy egy tök átlagos srác a "körzetembe" kerül, és vonzónak találom, akkor rajtamarad a szemem:)
2010. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először a szimpátia. Aztán mondjuk a stílusát is megnézem, ha olyan (attól még, hogy átlagos vagy nem feltűnő, még tetszhet). Aztán szem, száj, arc stb. Ilyenek.

Tudod ebben a világban, ahol már mindenkinek csak a külső számít és, hogy minél feltűnőbb legyen, már az átlag emberek sokkal jobban kitűnnek a tucat feltűnősködő közül.

2010. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És az miért van, hogyha egy csajnak kivágottabb a felsője beleakad a szemetek ...? ugyanazért..
2010. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan,hogy teljesen beleestem egy vadidegen fiúba akit életemben először láttam,semmit nemtudtam róla és nemis tetszett külsőleg.De átéltem ezt az "első látásra szerelem" dolgot,és nagyon jó volt.Olyan feltűnően bámultam a fiút,hogy elsüllyedtem volna szégyenemben ha tudom mit csinálok éppen,de nem láttam csak őt és nem hallottam semmit sem.Nagyon furcsa érzés volt,de tetszett. :D:D
2010. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kisugárzás...
2010. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!