Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemetek a nők?

Figyelt kérdés

szóval ahelyett, hogy a szemedbe mondanák, hogy nem tettszesz, sz@r alak vagy, utállak, nem bírom a p0fád... stb .

Szóval ahelyett azt mondják, hogy legyünk barátok.

szerintem ez sokkal sz@rabb, mert így a férfit még mindig hagyják reménykedni, meg hagyják, hogy álomvilágba kerüljön és higgyen még abban, hogy lehet valami. Aztán néhányan úgy tesznek, mintha tényleg barátok lennének, álmodoznak a csajról, reménykednek, és ezzel hihetetlenül sok időt vesztenek.

Ha megmondanák kerek perec a dolgokat, akkor legalább az ember egyértelműen tudná, hogy mi a pálya.

Ez azért van, hogy ne érezzék azt, hogy megbántottak valakit? nem tudják, hogy csak ártanak ezzel és még mélyebbre taszítanak a reménytelenség bugyraiban?

Már abban is kételkedek, hogy normális vagyok-e , hogy ilyen kérdést felteszek. legbelül kezdek gyűlöletet érezni az összes nő iránt.

Más férfi is vélekedik így? Vagy csak én? Lehet ez miatt a sz@r hozzáállás miatt nem volt még senkim? Most mit tegyek? félek, hogy egy nőgyűlölő aberrált sorozatgyilkossá válok, aki kuurvákat gyilkol , majd megerőszakolja őket :S:S:S:S:S:S:S

Segítsetek ! Segítségre szorulok! Bekattanok teljesen.


2011. aug. 14. 18:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Ne legyünk barátok, mert nem "tettszesz", szar alak vagy, utállak és nem bírom a pofád. Ez tök őszinte volt.

Akkor most már jobban érzed magad? Ha igen, örülök, hogy segíthettem és nem leszel nőgyűlölő aberrált sorozatgyilkos.

2011. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kéne általánosítani.


De én őszintén elmondom a véleményem, mindig. Az igazság fáj, az őszinte ember meg manapság egyenlő a bunkóval.


Sosem tudtam azt mondani, hogy "csak legyünk barátok" mert ebben nem hiszek.

(pláne nem a szakítás után)

2011. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Úristen.

Na most akkor én is legyek férfigyűlölő, aki majd a férfiakat fogja gyilkolni mert képesek nekem is hazudozni meg a másik csajt választani mert az szebb, mint én?

Hát bocs, de ilyen h.ülye nem vagyok, hogy egy férfi miatt is ilyenekre vetemedjek.

Amúgy meg az miért baj, hogy nem mindenkinek jössz be?

Én sem jövök be mindenkinek, nem veszem a szívemre, ha azt mondja a fiú, hogy nem akar kapcsolatot pedig tudom, hogy csak vár egy jobb kinézetű lányra, vagy ha azt mondja, hogy csak maradjunk barátok;), és akkor mi van?

Majd lesz más aki tényleg szeretni fog engem!

Legalább nem kellett akkor vele vesződnöm, ennyit jelent. MIÉRT KELL MINDIG OLYAN NAGY JELENTŐSÉGET TULAJDONÍTANI AHHOZ, HOGY HA VISSZAUTASÍTANAK?

És akkor mi van?!

Már rég öngyilkos lehettem volna, ha minden sértést a szívemre vehettem volna, vagy már sorozatgyilkos lennék. De tudod mit? Ami nem öl meg, az megerősít- szokták mondani. És hogy ez milyen igaz! Remélem erre te is rájössz, és arra is, hogy ha akadnak még majd csalódások az életedben akkor tanulni fogsz belőle és nem fogsz minden nőt lenézni! Ha így lenne, akkor már rég ki halt volna az emberi faj. De amúgy tudom mi lesz, jönnek majd az " okosok" helyeselni, hogy igen tényleg így van az összes nő szemét meg rib@nc... meg stb... -.-

Ezt magadban kell elsősorban lerendezned.

Ha segítségre szorulsz ajánlom a pszichológust. Inkább beszéld meg vele, mint itt a gyakorin. Itt inkább csak még jobban össze fogsz zavarodni..

2011. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként mondom (írom) ne gyűlöld az összes nőt!


Ha valamelyik beadja a "legyünk barátok" szöveget akkor higgadtan (és nem bunkón!) kérdezz rá hogy "ez most azt akarja jelenteni hogy nem tetszem neked?". A válaszon meg ne sértődj meg! Ja és akármit is válaszol NE akarj csupán barát lenni! Inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot minthogy az idődet fecséreld.


Az pedig hogy valaki éveket képes várni egy csajra hát az az illető srácot minősíti (nem élünk már a trubadúrok és a hősszerelmes lovagok korában, aki valamire is tartja magát az nem áll le évekig várni egy csajra).

2011. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, a lényeg, hogy sose add fel, engem is sokszor elutasítanak. Vagy sok időnyi ismerkedés után se jövök be a csajoknak. De van, akinek meg elsőre én vagyok az álomférfi, másnak meg épp ellenkezőleg és egyből lekoptat.


A nők sem egyformák, minden nő egy külön személyiség, nincs két egyform ember.


Meg kell ismerni őket. A nők nem úgy működnek, mint mi. A férfi, ha lát egy bombanő, egyből tudja, hogy őt akarja.


A nők meghódításához nem feltétlen elég a jó külső, hanem kellőképpen kell jó benyomást kelteni bennük, hogy igen is én vagyok az álompasi, a szuperférfi, aki neked kell. Nálam jobbat se találhatsz.


Na ezért kell nekünk küzdeni rengeteget az elején. Ha meg van a csaj utána, meg azért, hogy el ne veszítsük. :D

2011. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Az hogy csalódtál pár nőben és ezért most az összeset utálod nem normális. Nem írtam még ilyet, de komolyan kezeltesd magad, mert nem vagy normális ha eltudod magadról képzelni hogy egy "nőgyűlölő aberrált sorozatgyilkos" leszel, vagy hogy megerőszakolj egy nőt. Most komolyan ezt gondolod és még csodálkozol hogy nincs senkid?
2011. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Ja másrészt pedig, ha megmondanák az őszintét, hogy így meg úgy nézel ki nem jössz be, sz@r alak vagy, amiket te írtál.. Az jobb lenne? Miben lenne jobb? Legalább empatikusak. Amúgy meg nem biztos, hogy pont ilyeneket gondolnak, hogy egy sz@r alak vagy, meg nem bírja a pofád, ha azt jelenti ki, hogy legyünk csak barátok. Honnan tudod, hogy ezeket gondolják. Sehonnan.

Csak te gondolod így, mert magadról is így gondolkodsz.

Változtass a hozzáállásodon, mert így csak frusztrálsz leszel. Egy negatívoskodó alak, és hidd el ez senkinek sem jön be. Egyből megfogják rajtad érezni ezt és menekülnek majd. de szerintem minden normális ember így van ezzel, miért kellene egy olyan aki egyből rib&@ncnak néz, mert nőnek születtem?


"szerintem ez sokkal sz@rabb, mert így a férfit még mindig hagyják reménykedni, meg hagyják, hogy álomvilágba kerüljön és higgyen még abban, hogy lehet valami. Aztán néhányan úgy tesznek, mintha tényleg barátok lennének, álmodoznak a csajról, reménykednek, és ezzel hihetetlenül sok időt vesztenek. "


Amúgy meg mi az , hogy ezek után reménykedni abban, hogy lesz valami? Ha azt mondja barátok legyetek csak, inkább ne álmodozz fogadd el menj a saját utadra. Nem kell sóvárogni. Fogadd el.

És ki hagyja reménykedni, meg álmodozni, hogy lehet valami még? Ki érzi ezt? Ki mondta ezeket ki?

Senki. Ezt csak te érzed saját magadban, az álomvilágodban.

2011. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Örüljél már neki, hogy nem mondanak ilyet a szemedbe!! Nyugodj bele, hogy a női gondolkodás más, mi azért mondjuk, hogy legyünk csak barátok, hogy ne romboljuk le teljesen az önbecsülésed! Ha annyiszor megkaptad volna már, hogy szar alak vagy nem kellesz, mint azt, hogy legyünk csak barátok, még jobban kilennél! Szóval szerintem inkább örülj neki, hogy nem szarnak le még teljesen és próbálnak finomítani az elutasításon!
2011. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

jű, valószínűleg nem tudnák egyet sem megölni, vagy megerőszakolni, de akkor is gyűlöletet ébresztett bennem, az a kb 20 lány, akinél próbálkoztam. mindegyik a legyünk barátok szöveggel jött. van elég barátom.

Én tényleg jófej akartam lenni, jó benyomást kelteni, nem volt agressziv megnyilvánulésom sem. Már- már úgy túnik, hogy tiszta felesleges az igazat mondanom a csajoknak. mintha már szinte elvárnák, hogy a szemükbe hazudjak, mert addig nem számithatok semmire sem. Nem akartam hazudni annak, aki esetleg a barátnóm lesz, vagy a feleségem mejd egyszer. Hittem a reklámszövegnek, hogy nem hazugságra kell építeni egy kapcsolatot. de így nem hagynak más választást. simán érzek magamban olyan szintű gyűlöletet, hogy szemrebbenés nélkül nagy ásznak hazudjam össze magam és ilyen szemét módon kényszerítsek bele valakit egy kapcsolatba. Úgy érzem, hogy a nők már-már elvárják, hogy a pofájukba hazudjunk, hogy utána mondhassák, hogy jól átvertem és szívattam az agyukat.

2011. aug. 14. 19:20
 10/30 A kérdező kommentje:
Empatikusak? kegyes hazugság lenne? korrektek nem tudnak lenni? azért mondják ezt, hogy ne kelljen bűntudatot érezniük a megbántás miatt.
2011. aug. 14. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!