Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek ilyen, vagy valami ehhez hasonló lenne a nőideálja?

Figyelt kérdés

A következőre gondolok:


Külsőre: Az a tipikus "husisabb" tipus :) olyan akin van mit fogni, de nem elhízottra gondolok, meg van az alakja, magas lány.


Belsőre: Őszinte, el tudja fogadni saját magát, tiszteli a embertársait, megbízható. Nem az a nyílt típus, inkább a kicsit visszahúzódóbbak kategóriájába sorolható.

El lehet vele beszélgetni mindenről, viccelődni, szórakozni. Komoly ember, de megvan az a bohókás oldala is. Barátságos az emberekhez, de mivel nagyon őszinte, gyakran nem fél kinyilvánítani a nem mindig pozitív véleményét, esetlegesen kritikáit.:)

Tud szeretni, de nagyon. :) Nem hisztis, de nagyon érzelmes típus. Sok minden érdekli, mindig nyitott az új dolgokra, bár néha azért kicsit félénk. Nem kezeli le a pasikat, egyenrangú félnek tekinti őket.


Most hirtelen nem tudom mit írhatnék még, de ha valakit érdekelne még valami, nyugodtan írja meg! :)

18L


2010. dec. 4. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.:P

Bár annyi,hogy én a karakán csajokat kicsit jobban szeretem,akik megnyílnak előttem és szeretik az új dolgokat,meg megvan bennük az a kis "huncut".

De egyébként alapjáraton nemrossz.Hajszín és szemszín?

2010. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nálam az egyrangú félként tekinti őket... Ha ez kiderül. dobom is. Engem ne kezeljen úgy mint a többit. Én vagyok az úr. :P Azaz én vagyok a herceg, ő meg a hercegnő, és én vezérlem a hadsereget nem ő.
2010. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
úgy szeretem mikor a húsosabb csajokat ledagadtozzák a nagyképű balf@sz idióták akik a melleken meg a tömegnövelőn nem látnak tovább... :S hozzáteszem 179 centimhez 63 kiló vagyok és nem az a tipikus laposhas ilyesmi hanem van egy kicsi hasam... akkor én is érezzem magam dagadtnak?
2010. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Elsőnek: zöld és barna. :)


Második: mert a kettő nem ugyanaz.


Harmadik: Ezt így azért nem akartam írni, mert az elvitte volna a témát más irányba...:) De egyetértek.

De természetesen a férfi az legyen férfi! Ha érted...

2010. dec. 4. 19:32
 5/25 anonim ***** válasza:

ha tud főzni, bírja a házimunkát és behozza a sört meccs közben, akkor a többi úgyse érdekel...


De most komolyan, ilyen kérdésekre hogy lehet értelmesen válaszolni?


Mármint értem a dolgot persze, hogy miről szól, csak olyan hülyén veszi itt ki magát kérdés formájában.. no nem baj, sok sikert hozzá.

2010. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam, vannak még bunkók...Nekem ez így tetszik.Hol laksz?:)

23/f

2010. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

zöld szem,sötét barna haj?:P

Jó hát nálam pl az nagy előny ha valakinek fekete haja van és kék szeme(eredeti fekete haj) bár ez kicsit ritka,de ezért is nagy előny nálam.Nem ez a határozó,de a barna hajjal a zöld szem is elég széép:P

2010. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Elsőnek: bocsi, fordítva. :)


Negyedik: Köszi. Nehogy úgyérezd...:D egy ilyen beszólás miatt. :)

2010. dec. 4. 19:35
 9/25 anonim válasza:
Most ezt miért kellett kiírni? Magányos vagy? Önbizalom növelésre van szükséged?
2010. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok. az a helyzet h én 30 kilót fogytam mikor 15 éves voltam és mondhatni azóta van életem. azóta nem bántanak az emberek a súlyom miatt tehát hidd el h nem érzem magam egy kicsit sem dagadtnak :) de am a leírásod alapján lehetnénk ikertestvérek is :)
2010. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!