Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány 18 lessz és nagyon tetszik,sokat beszélgetünk (igaz msn-en).De mégis úgy érzem hogy bejövök neki.Mikor rátértem arra hogy próbáljuk meg akkor csak anyit mondott hogy nőljek még egy pár évet. Megkérdeztem hogy ez mit változtatna meg ha mindketten pl. 2 évvel idősebbek lennénk de csak anyit mondott hogy nemtudom. Lécives segítseke 15/F
2010. dec. 5. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves hölgyem, úgy érzem hogy nőttem legutóbbi találkozásunkig és ez felbátorít egy személyes kapcsolat kezdeményezésében.
2010. dec. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de nem hiszem hogy ez a szöveg bejönne mert a lány nagyon jó barátom és ismer anyira hogy én ilyet nem mondanék de mégis működhet ez a dolog vagy van valami esélyem ?
2010. dec. 5. 04:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így húzódik nem sok esélyed van,esetleg néhány év mulva ha betöltöd a 18-at akkor már nem avgy kiskorú és úgymond törvényesen lehettek 1ütt és esetleges konfliktushelyzetben nem tudod meg gyanúsítani, lehet ettől is tart.
2010. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felejtsd el.

Egy 3 évvel idősebb lánynak nem sok mindent tudsz újítani.

Nem menne a kapcsolat.

2010. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valaki112 ***** válasza:
Szerintem sikerülhet.Az én édesanyám 2 évvel idősebb mint az apukám. Szerintem a lány csak nem akart megbántani téged és mert nem szeretne együtt lenni veled.De ki tudja,ez minden lánynál más. Szerintem még egy ideig legyetek barátok és majd ha biztos leszel benne hogy bejössz neki akkor finoman utalj rá hogy neked is bejön. Sok sikert! Remélem tudtam segíteni! :D
2010. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!