Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársammal nagyon jóba vagyok, eddig csak haver volt, soha nem gondoltam volna hogy ez lesz, mert mindig jóba voltunk. Állandóan együtt lógtunk suliban, osztálykiránduláson, élményfürdőben is. Pár hete teljesen meghülyültem, furcsát éreztem iránta, egyre többet beszélgettünk. Igazából már 2 éve ismerem, szinte mindent tudok róla. Mikor beszélgettem vele ezt mondta:

Veled aztán mindent meg lehet beszélni.. Örülni fog az aki a pasid lesz. ^^

Ezzel most utalt valamire? Mármint valami olyanra, hogy tetszem neki?? És mégis hogy mondjam el neki hogy szeretem úgy hogy ne menjen tönkre a barátságunk?


2011. nov. 26. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez 2 jelentésű lehet:rendes vagy, de csúnya ezért nem kellesz, de ha valakinek megfelelsz, jó lesz neki.vagy hogy többet lát benned. de el árulom az egyik nagy titkot,amit szinte mindenki tud, aki volt már ilyenben:nincs fiú-lány barátság,ahogy szexkapcsolat se,mert előbb utóbb valameik fél többet akar.
2011. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem elég csúnya vagyok. xd de amúgy többen is szerelmesek belém az osztályból.. mikor mondtam neki hogy csúnya vagyok, akkor elkezdett morogni, hogy hülye vagyok nem csúnya, teljesen jó vagyok így. nemtudom hogy őszintén mondta, vagy vigasztalásból. mindenki azt mondja hogy szép vagyok, szerintem nem. akkor még egy kérdés: hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmet? vagy egy kis jellel elmondani neki hogy szeretem?
2011. nov. 27. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
megmondtam, hogy előbb utóbb valakinél több lesz, mint barátság.ha el mondod neki, hogy szeretnél tőle valamit, az a legegyszerűbben így lehet:elhívod valahova, ahol kettesben vagytok, és csak simán bevallod, hogy mit érzel.aztán, ha ő is így van vele, akkor onnan aszem tudod mi jön.amugy szerintem aki így van ahogy te(hogy csak mások szerint szép)az az igazán szép,mert nem nagyképű,ami elég idegesítő jellemvonás.
2011. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát már elhívtam egyszer, de akkor nem ért rá, azt mondta majd legközelebb, azóta nem akarom elhívni, mert lehet hogy nyomulásnak venné..:/
2011. nov. 27. 13:48
 5/5 Anetalia válasza:
Próbálj beszélni vele négyszemközt, az őszinteség a legcélravezetőbb.Ha úgy érzed,nem veszi komolyan,amit mondtál,visszakozz,és tegyél úgy,mintha csak vicceltél volna.
2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!