Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan minek képzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan minek képzel engem? Lekopik ezekután, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,aki sokat hívogatott,és azt mondta,hogy nagyon szeret engem. De egy idő után egyre ritkábban keresett,vagy beszélt velem msn-en,végül már csak kétnaponta írt 3 sort. Én írtam neki,nem is egyszer, de sosem volt hajlandó válaszolni. Úgy éreztem,hogy csak szórakozik velem, vagyis többet én sem kerestem, de ő se engem. Eltelt két hónap, és újból felbukkant,hogy én milyen szemét csaj vagyok,hogy így elbántam vele. Most mi van??? Én kerestem, de ha sosem válaszolt...Na mindegy,én a felbukkanására és erre a megnyilvánulására sehogy sem reagáltam,mert biztosan megint csak játszadozni szeretne. Szerintetek lesz ennek még folytatása,fog még keresni? Hogy reagáljak?

Én 22 L ő 24 F


2010. dec. 5. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha emiatt szemétnek tart, úgy hogy még alig ismer és inkább kedvesnek kéne lennie veled, mi lesz később?

Lehet, hogy nem kéne sokat foglalkozz vele, mert ennek nem biztos hogy jó vége lenne. Szép korban vagy, még találhatsz magadnak egy normális pasit.

f23

2010. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat
2010. dec. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!